Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan tornagyakorlat,...

Van olyan tornagyakorlat, amivel terhesség alatt a derekat is rendesen át lehet mozgatni, hogy ne oda rakódjon a felszedett plusz?

Figyelt kérdés
Sajnos ilyen "szerencsétlen" alkatú vagyok, mind ott köt ki.
2011. jan. 19. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy az ember lánya aggódik a külseje miatt, de szerintem most ne foglalkozz ezzel. A várandósság nem a fogyózás időszaka, senkinek.


Amit tehetsz: figyelj a táplálékbevitelre (mérsékelt mennyiségű szénhidrát, sok folyadék.)

Sportolhatsz, ha problémamentes a terhességed, de újfajta sportágat ilyenkor kezdeni nem szabad. Ha van olyan, amit eddig sportoltál, akkor azt könnyített üzemmódban csinálhatod tovább.

Pl. ha korábban futottál, most lassan kocoghatsz, vagy nagyokat sétálhatsz.

Az úszás is remek állítólag.


Majd ha meglesz a babád, nekifoghatsz az alakformálásnak, addig meg élvezd, hogy a picid ott fejlődik Benned!

2011. jan. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Evésre figyelek és mégis jönnek azok a plusszok, tudom, h nem ez a legfontossabb, na de mégis, lassan barbamama leszek. :)

Az 1. babával ilyen gondom érdekes módon nem volt, de most...

Egész életemben sportoltam valamit, most is tornázgatok, de a kocogás már kilőve. :)

23 hkm

2011. jan. 19. 15:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Reka kismamatornajat.nekem nagyon bejott
2011. jan. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!