Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás ideje alatt milyen...

Szoptatás ideje alatt milyen ételektől fájt babád hasa?

Figyelt kérdés
2010. márc. 11. 10:45
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Hüvelyesek:bab,borsó. Káposztafélék, Banán, alma, hagyma.
2010. márc. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Töltött káposzta karácsonykor. Egyébként semmi más, szerencsére. Igaz, száraz babot csak most mertem enni, a fiam 5,5 hónapos, de most sem volt semmi baja. Már 1 hetes korában ettem frankfurti levest (kelkáposzta), akkor sem fájt a hasa. Borsót, zöldbabot, lencsét is ettem, mint ahogy egyébként is.
2010. márc. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
Az enyém hasa szinte mindentől.Komolyan mondom már nem volt olyan étel amit mertem volna enni.Szinte már szendvicseken éltem 4 hónaposan meg mindtha elvágták volna egyik napról a másikra.Megszűnt a hasfájás és azóta mindent ehetek szerencsére.Necces volt az az időszak is..Kitartás de amík puffasztanak fűszeresek a fokhagyma nagyon brutál az átmegy a tejbe vége van,meg a karalábé meg a káposztafélék ilyenek..
2010. márc. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. márc. 11. 11:58
 5/8 anonim ***** válasza:
mindentől,de a paradicsompürétől visított.
2010. márc. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lehetséges hogy a pörkölttől is fáj a hasa?
2010. márc. 11. 12:36
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Fájhat a pörkölttől is. Sőt a tejtermékektől, a paradicsomtól, paprikától, kukoricától, hüvelyesektől, "k" betűsektől, gombától, és a szoptatós teáktól. Mind a két gyerekem iszonyat hasfájós volt, az elsőnél szinte semmit sem ettem vajas kenyéren kívül. Aztán rájöttem ha semmit nem eszek, akkor is hasfájós, csak ráadásul még vitamin hiányos is lesz. Nekünk segített az infacol, a szoptatás, a türelem és az idő múlása. A másodiknál mindent ettem mértékkel, hasfájós volt de már a hatodik hétre hozzászokott az ételekhez és elmúlt a sírós korszak.
2010. márc. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó!
2010. márc. 11. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!