Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mik a tapasztalatok a szoptatá...

Mik a tapasztalatok a szoptatásért egyesületről?

Figyelt kérdés
IBCLC szaktanácsadók segítenek a szoptatással kapcsolatos kérdésekben. Próbáltátok felvenni velük a kapcsolatot? Esetleg személyes találkozás volt-e? Vélemény?
2008. szept. 8. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a kismama magazinon belül W.Ungváry Renátával beszéltem, mint szoptatásért egyesület (vagyis ő válaszolt pont) és egyből írt, hosszasa válaszolt minden kérdésemre, rendkívül kedves és közvetlen volt!!!
2008. szept. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én Schneiderné Diószegi Esztertől kértem tanácsokat e-mailben tartjuk a kapcsolatot. Tiszta szívből ajánlom én neki köszönhetem hogy 5 hónapos babámat kizárólag anyatejjel tudom táplálni. Az első kisfiamat 20 napig tudtam szoptatni utána sajnos tápszeres lett és mikor a másodikat vártam elhatároztam hogy segítséget fogok kérni szoptatási tanácsadótól és nagyon nagyon hálás vagyok Eszternek mert segítségével túljutottam a nehezebb időszakokon, és nagyon sok dologban ( babalélek, anyalélek, szopi ) nagyon hasznos és okos tanácsokat adott.

A Nők lapja cafe oldalon is megtalálod.

2008. szept. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én szintén Eszterről tudok véleményt mondani és csak jót! De abból sokat!

Én a nlcafén fordultam hozzá már sokszor, mindig sokat segített. Sokszor nem is szoptatás miatt kérdeztem, de sok másban is rengeteg segítséget kaptam tőle!

2008. szept. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is az Eszternek köszönhetek sokat. Kislányom 7 hónapos, 6 hónapig kizárólagosan és igény szerint tudtam szoptatni. Mondjuk azóta sem sokat változott a helyzet:)
2008. szept. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!