Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki az első babáját nem tudta...

Aki az első babáját nem tudta szoptatni, hogy alakult a másodiknál?

Figyelt kérdés
2015. szept. 13. 07:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos a másodikat sem tudtam
2015. szept. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Barátnőm az elsőt nem tudta egyáltalán, a másodikat pedig több mint egy évig szoptatta. Nem csinált semmi különöset érte, igazából nem is volt neki fontos, de így alakult.
2015. szept. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
14 hós, szopik még mindig.
2015. szept. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elsőszülött ikreimet nem tudtam szoptatni, a kicsi 2 éves, és még mindig min. háromszor szopik egy nap.
2015. szept. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3 gyerkőcöt nem szoptattam,a 4.et viszont igen . Ő ma már 1 éves és a mai napig szopik!
2015. szept. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elsőt nem tudtam, csak bimbóvédővel szokott de csak pár hétig, második az első pillanattól szépen szopott kb 6hónapos koráig, viszont tejem egyiknél sem nagyon volt, végig pótolni kellett.
2015. szept. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!