Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt milyen allergi...

Szoptatás alatt milyen allergia elleni szert lehet bevenni?

Figyelt kérdés
Annyira allergiás vagyok idén nyáron a parlagfűre, hogy alig bírok aludni.
2008. szept. 8. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Parlagfűallergiára az AMBROSIA ARTEMISIAEFOLIA 15 CH vehető be napi 1x5 golyócska.

Nem írtad hogy az alvászavarod miből áll: orrfolyás?tüsszögés? orrdugulás...stb, mert erre is van homeopátiás segítség, és ezeket a szereket lehet szedni szoptatás alatt is.

2008. szept. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

ahogy kérdezted: orrfolyás, tüsszögés és orrdugulás miatt nem tudok aludni...

2008. szept. 10. 09:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is parlagfű allergiás vagyok már évek óta.Van egy 11 hetes kisfiam akit szoptatok.Nekem rhinocort aqua orrsprayt és opticrom szemcseppet írt fel a doki,mellette napi 2-szer calcium pezsgőtablettát.Nem az igazi,de elviselhetőek így a tünetek.Nekem a homeopátiás bogyók nem használtak már terhesség alatt sem,de te próbáld meg,az biztos még jobb.
2008. szept. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Coryzalia nevezetű homeopátiás szer szedhető.
2008. szept. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!