Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A vizes borogatás mennyi idő...

A vizes borogatás mennyi idő múlva apasztja el a tejet?

Figyelt kérdés
2010. márc. 14. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:
ezt nem tudom, de ha gyorsan szeretnéd, inkább írass gyógyszert rá.
2010. márc. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a vizes borogatás apasztja el, hanem a nem szoptatás. A hideg víz csak a gyulladás megelőzésére való. Ha nem szoptatsz akkor néhány hét múlva teljesen elapad, de már az első hét elteltével is látványosan csökkenni fog. Akkor borogasd hideg vízzel ha nagyon feszít, de csak néhány percig mert könnyen megfázhatsz, tüdőgyulladás, mellhártyagyulladás stb.
2010. márc. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyik megoldás sem igaz!Én borogattam hidegvízzel, és nem szoptattam!Még az elválasztás után 1 évvel is volt tejem!A gyógyszert nem próbáltam, mert mindenféle gyógyszerallergiám van, így nagyon minimális bogyót használhatok, és csak rendkívüli esetben!Szóval sem a borogatás, sem a nem szoptatás nem apaszt!Max csökkenti a tej mennyiségét!
2010. márc. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem gyulladt be a melled? Ha pang a tej könnyen begyullad. Tiszta csomó a mellem és nem tudom kifejni, a gyerek már nem akar szopizni. Nagy kínkeservesen lefejek pár cseppet. Ha szopizna akkor nem lenne gond, de így nagyon rossz.
2010. márc. 15. 08:01
 5/7 A kérdező kommentje:
Az a válsz volt jó aki azt írta a nem szoptatás apasztja el a tejet. Nem borogattam csak nem szoptattam. Ma már nincs egy csepp sem! Köszönöm a segítséget! Nem kellett heteket várnom és be sem gyulladt a mellem!
2010. márc. 20. 09:37
 6/7 anonim válasza:
hát ha egy hét után észre veszed a változást akkor metudod tájolni...de lehet hamarabb,egyénenként eltérő lehet..
2010. márc. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Örülök hogy segíthettem, minden jót nektek!
2010. márc. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!