Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyi időközönként kell...

Mennyi időközönként kell szoptatni? A kórházból úgy küldtek haza hogy folytassam az ottani napirendet,4 óránként etessem azaz:00.30-04.30, 08.30,12.30,16.30,20.30

Figyelt kérdés
Ne engedjem hogy tovább aludjon ha nem ébred fel, akkor én keltsem fel. És a fürdetés 1 órával az esti etetés elött legyen. De ha eltérek a rendtől akkor min dig máskor fürdünk? Hogy fog így elmaradni az éjszakai evés?
2008. szept. 9. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Szoptass úgy ahogy neked és a babádnak jólesik.Alakítsd ki a saját napirendet .Van olyan baba aki pár hetesen átalussza az éjszakát,van aki kétóránként enne...Figyeld a picit aztán minden megy magától...

Jó babázást!

2008. szept. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a leghatásosabb az igény szerinti etetés,és így az esti fürdéssel sem volt semmi gond.Másfél hónapos kora óta átalussza az éjszakákat.

2008. szept. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha még egészen kicsi akkor tényleg érdemes napközben keltegetni ha 4 óránál tovább alszik..különben oda az éjszakának...Ezt a 4 órát én is soknak érzem, pláne ha ez szoptatás, az anyatej sokkal gyorsabban emésztődik...én is inkább igény szerint szoptattam, de kivártam a 2, 5 -3 órát mert ha folyton cicin volt, úgy fájt szegénynek a hasa hogy húú hasgörcsök, zöldes kaki..minden volt.:(( Nem tudom mennyi idős a babád, de az enyém csak 5 hósan aludta át először az éjszakát, nem is erőltettem hamarabb..
2008. szept. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!