Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szed közületek valaki Azália...

Szed közületek valaki Azália nevű fog. Gátlót? Milyen tapasztalatitok vannak róla? Én egy hete szedem és tegnap óta van pecsételő vérzésem.

Figyelt kérdés
Normális ez így?7 hetes a babám és csak szopizik igény szerint.
2010. márc. 14. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én éppen ezért hagytam abba a szedését, állandóan vérezgettem tőle. 1 hónapig szedtem aztán hanyagoltam.
2010. márc. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én egy évig szedtem, sokáig nem volt semmi gond vele, viszont a 10. hónaptól állandóan véreztem tőle, úgyhogy abbahagytam.

Normális mellette a vérezgetés, a leírásában is benne van, viszont egy szinten túl már nem elég gáz.

Szerintem azért szedd még egy ideig,hátha elmúlik,ha rááll a szervezeted a gyógyszerre.

2010. márc. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is volt vérzésem kb. 2 hétig az elején, de aztán elmúlt! Már 7 hónapja szedem! Nincs semmi bajom!
2010. márc. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én majdnem egy hónapig vérezgettem tőle, most már majd egy éve szedem, azóta semmi.
2010. márc. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem ra 3 hetre volt verzesem es 2 hetig tartott,aztan azota semmi 3 honapig,most 1 honapja nem szedem de most se semmi,meg mindig szoptatok amugy
2010. márc. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is az elején két hétig véreztem, azóta semmi. Három hónapja szedem.
2010. márc. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. márc. 15. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!