Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aranyérre valami jól bevált...

Aranyérre valami jól bevált kenőcs/kúp, ami tényleg hatásos lehet szoptatás mellett?

Figyelt kérdés

2 hónapos kislány anyukája vagyok akit szoptatok, és sajnos van egy aranyerem, ami eddig panaszt nem okozott, de most egy keményebb széklettől elkezdett vérezni.

Szeretnék rá valamilyen krémet vagy kúpot venni, ami hatásos lehet rá, és szoptatás alatt is biztonsággal alkalmazható. Szétnéztem, de annyiféle fajta van...és nem tudom melyik az igazán hatásos. Segítenétek?


2015. okt. 18. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Nekem szülés után lett... hűvös vízzel mostam nagyon sokat, plusz körömvirágkrém, és a gátsebbel együtt naponta többször fújtam aloe vera sprayvel.A sok folyadék nagyon fontos a széklet sűrűsége miatt (is) Meg még kismamatornán mutatott egy nagyon jó gyakorlatot a gyógytornász: Négykézlábra helyezkedsz úgy, hogy a könyöködet behajlítod, és a földre teszed, próbálsz úgy helyezkedni, hogy a feneked magasabban legyen, mint minden más, a fejed kicsit a föld felé közelíted. Ez azért jó, mert a véráramlás megkönnyíti azt a területet. Én éreztem annak idején, hogy nagyon jó. Remélem tudtam segíteni!
2015. okt. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

fel kell húzni a lábadat mintha guggolnál wc-zésnél.

akkor nem sérti fel az aranyeret annyira, vissza tud húzódni.

2015. okt. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
szia, nekem még a terhességem alatt jött elő, kipróbáltam sok mindent, de a legjobban a varázsdió krém jött be, homeopátiás, nem adtam sok esély neki, de mégis bevált, nem egy horror árkategóriás, egy próbát megér
2015. okt. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2015. okt. 20. 17:24
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem a legjobban a körömvirág vált be, a többi gyógyszertári csodaszer nem.

Saját magam áztattam ki házi mangalicazsírban kint a napon 6-8 hétig, majd leszűrtem, és a visszamaradt virágokat "dugtam" oda az aranyérhez. Minden wc-zés után megmosakodtam és friss virágot tettem be. Kb 2 nap múlva kezdett javulni, és egy szűk hét alatt teljesen elmúlt. Ez totál vegyszermentes színtiszta körömvirágkrém.

Ha jól rémlik, régebben lehetett venni sertészsír alapú körömvirágkrémet patikában, az szívódik fel a legjobban, olyat keress.

2015. okt. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!