Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyukák! Milyen torna gyakorla...

Anyukák! Milyen torna gyakorlatokat lehet végezni szoptatás alatt? Kislányom hét hónapos múlt.

Figyelt kérdés

2015. okt. 26. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Amilyet szeretnél. :)
2015. okt. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akármit. Pótold a folyadékot és ennyi :) ami jólesik.
2015. okt. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
barmilyet.
2015. okt. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nincs befolyással a sport a tejre, csakis a szoptatás apasztja-dagasztja a cicit :)


én szerintem egy ekkora babával még együtt is tudsz mozogni, vagy "őt használod súlyzónak, nehezéknek" (pl. babával guggolás, babával lábemelés) :) - jó móka a kicsinek is, neked is ...

vagy pedig egy jó kis zenére táncoljatok, ugri-bugri, miközben fogod a kis csöppséget :)


de a leges-legjobb a sok-sok séta. én 10 kilót olvasztottam le magamról azzal, hogy sokat szoptattam a gyereket (gondolj bele, egy 8-10 hónapos gyerek azért a napi 500kcal-t megeszi, de még ennél valószínű többet is, akkor azt te gyártod le neki...) és sokat mentem vele - minden egyes nap legalább 1, de inkább 3 órát sétáltam vele (lecipeltem a lépcsőn, betettem a babakocsiba, és mentem, mentem, mentem. közben telóztam, vgy nézelődtem, anyukákkal barátkoztam, és toltam a bbkocsit)


már bölcsis a gyerek, és hízok vissza, pedig alig eszek többet, mint korábban. csak hát az ücsörgés, és hát már a gyerek se szopizik, csak reggel-este, de azt sem hívnám már szopizásnak, inkább nyamnyog, komfortcicizik :)


na mind1, a lényeg, bármilyen neked jól eső mozgást választhatsz :)

2015. okt. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bármilyet.
2015. okt. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A 4 hónapos lányom nappal csak babakocsiban alszik, egyik alkalommal sétálni megyünk alvásidőben, a másik alkalommal itthon maradunk. Mikor maradunk, ugye tologatom a babakocsit, hogy elaludjon. Na ilyenkor tornázom közben: láblendítések hátra, karlendítések, guggolás, hajolgatás stb. Mindezt úgy, hogy közben ritmikusan tolom a kocsit előre-hátra. A gyerek bealszik, mire a program végére érek, én meg tornáztam. Kicsit viccesen néz ki a dolog, de a férjem szerint a fenekemen határozottan látszik már az eredmény :D
2015. okt. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
off: utolsó hát ez jó:-D köszi a tippet! :-D
2015. okt. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En futottam, raadasul gyorsan es hosszutavokat.
2015. nov. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!