Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A mellemen olyan seb van hogy...

A mellemen olyan seb van hogy lekopott a felső réteg és nem akar begyógyulni. Próbálom szárítani de mindíg folyik a mellemből a tej. Nincs ideje megszáradni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 18. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én mindent kipróbáltam, csak a bimbóvédő vált be, azzal szoptattam a lányom. úgy kb. 2 hét alatt gyógyult meg.
2010. márc. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is használok bimbóvédőt de eddig semmi javulás!Remélem egyszer majd azért begyógyul.Nem szeretném ha szájpenésze lenne a babámnak.Persze kenegetem a száját ellene!
2010. márc. 18. 20:25
 3/7 Vilcsianyuja ***** válasza:
Sajnos a mellbimbó sebei nagyon lassan gyógyulnak, nekem 1 nónapig is eltartott, de már minden rendben. Én Bepanthennel kenegettem. Viszont lehet, hogy tudatlan vagyok, de miért kell szájpenész ellen kezelni a babát, ha még nincs szájpenésze?
2010. márc. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem 7-8 hetes volt a babóm, mire begyógyultak a sebek. Kentem felváltva bepanthen, garmastan kenőcsökkel napi 3-4 alkalommal, illetve próbáltam "szellőztetni", valamint Aloe spray-vel is fújtam minden szopi után. Szóval tudom marha nehéz, de türelem... (nagyon sokszor sírtam szopi alatt annyira fájt)
2010. márc. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nekem annyira nem fáj csak csúnya!

A gyerekorvos mondta hogy naponta 2-szer ecseteljem a babám száját.Gondolom megelőzés miatt.

2010. márc. 19. 11:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az aloe vera növény levelét vágd ketté és a zselés részt erősíts a mellbimbódra, ameddig csak rajta marad, kenegesd, minél több legyen rajta a növényből, minél hosszabb ideig. segíteni fog
2010. márc. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsokat!
2010. márc. 19. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!