Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi történt a melleimmel?

Mi történt a melleimmel?

Figyelt kérdés

10 hónapig szoptattam a kisfiamat. Rengeteg tejem volt , naponta többször fejtem is. Fogzáskor mellgyulladást is kaptam. Sosem volt nagy mellem. Olyan kis formás, tenyeres ( férjem szerint) .

Nem lógott. 80B méretem volt terhesség előtt.

Szoptatás után még pangott egy kis tej aztán elapadt.

Most úgy nézek ki, mint egy fejletlen kamaszlány. Eltűntek szó szerint a melleim. Épp egy kis lógó bőr maradt. :((

forduljak orvoshoz vele? Iszonyatosan zavar és sírok ha tükörben látom. Nem szeretnék implantátumot. Sajnálnám is rá a pénzt inkább a családra költöm. De nem hagy nyugodni. Más is járt így?? Lehet még valamit tenni , hogy legyen hasonlo mint volt?



2015. nov. 12. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem meglepő, sokan járnak így.

Egyik barátnőmnek is eltűnt, anyukámnak is eltűnt.

Én még reménykedek, hogy valami marad, mert eleve AA-s volt (most szoptatás alatt C). :)

2015. nov. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:(( akkor ez nem egyedi gond lesz...
2015. nov. 12. 14:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Hány hónapja hagytad abba szoptatást? Mert azért van remény, hogy változik , nekem 1-1,5 évvel a szoptatás abbahagyása után kicsit "vissza telt" , ,mintha a kötőszöveti állomány kicsit rendeződött volna, most csaknem olyan, mint szoptatás előtt... én is kis mellekkel élek, 75/b , de mikor abba hagytam a második lányom szoptatását, hát... mondhatni semmi sem volt... most azért egy klassz melltartóval van dekoltázsom :)
2015. nov. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3 hónapja hagyta el teljesen. Ez jó hîr, hogy valamennyire regenerálódott.

Sajnos sokat fogytam is most az elmúlt pár hétben. Ugye attól is kisebb lett. Egyenlőre a push up melltartó is felcsúszik az államig, mert a semmit az sem tudja feltartani :(

2015. nov. 12. 15:08
 5/7 A kérdező kommentje:

A sovány testalkatú, magas nőknél elmaradhat a zsírszövet visszaépülése a mellbe. Aki nem hízik, hanem inkább fogy, mert ilyen alkat, annak a mellébe is nehezen, vagy évek alatt, vagy sosem épül vissza annyi zsírszövet, mint amennyi korábban volt.


ozben itt a valasz is ra. Mert En is nahyon vekony vagyok:

2015. nov. 12. 15:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Nàlam ugyanez. 75 B/C volt, terhesség előtt, sokat amúgy sem nőtt, szoptatàs elhagyàsa utàn fogytam is, amúgy is nagyon vékony vagyok, szóval 70A-s melltartók kellettek. Jó cicifixet vàlassz, az sokat segìt. Balconette tìpusban érdemes gondolozni, az szépen tart, és kényelmes :) Picit biztosan rendezödni fog a súlyod is, azzal együtt a melled is telteb lehet. Ne keseredj el, nem vagy egyedül.
2015. nov. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Hát sajnálom, hogy más is átéli ezt az érzést. De vîgasztal, hogy a fiamért tettem. :)


A melltartó tippet nagyon köszönöm! :)

2015. nov. 12. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!