Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért csinálja egy bizonyos...

Miért csinálja egy bizonyos időben ezt a kislányom szopizás alatt? 8 hetes.

Figyelt kérdés
Megfigyeltem, hogy minden nap a keső délutáni és/vagy esti evésnel ordít! Kb 17 es 20 óra körül szokott ez előfordulni és csak a jobb mellből történő evésnél! Ma úgy jött ki a lépés, hogy a bal mellből adtam neki 17- óra körül és szépen, hang nélkül evett, viszont az esti 20 órásnàl ( jobb ciciből) ment a szenvedés! Igaz, hogy hasfájós, no meg mohó is, és amikor beindul a tejleadó reflex ömlik is a tej! Mit tegyek szerintetek? Vagy mi lehet a baj? Amúgy igény szerint szopizik. Nappal 3 óránként eszik, éjjel 4-5 órákat is bír! A többi időpontokban nincs baja a jobb oldalival!
2015. nov. 16. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet nem éhes, nem indul be elég gyorsan a reflex, túl sok levegőt nyel, fáradt, izgatott. Stb.
2015. nov. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Miután elkezdi szívni max 10 másodperc múlva már ömlik is a tej.

Mindig megvárom, hogy jelezze ha éhes.

Lehet, hogy valóban sok levegőt nyel de csak ekkor zavarja?

Egyébként most kezdte ezt kb 1 hete.

2015. nov. 16. 23:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne problémázz ezen. Lehet valami zavarja. Az én fiam olyankor szokott evés közben nyöszörögni, ha mondjuk beszélgetek, vagy beszélnek a közelünkben, vagy épp zavarja a tv, mert kicsit hangosabb. Amúgy kész hisztit rendez amikor "kiürül az első" és átrakom a másikra. Ő ilyen, nem tudok mit tenni, de amúgy alapból csendes, nyugodt baba.


8 hetes a kicsid, nagyon sokat fog még változni.

Esetleg próbáld azt, hogy evés közben felveszed, megbüfizeteted és visszateszed. Lehet segít. Vagy etesd mid2-ből.

2015. nov. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Gondolom, hogy valami zavarja csak még nem jöttem rà,hogy mi!:)

Probáltam, hogy felveszem és megnyugtatom, vagy büfiztetem de mèg jobban rázendít!

Köszönöm a válaszod!:)

2015. nov. 16. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!