Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Eros ejszakai izzadas lehet a...

Eros ejszakai izzadas lehet a szoptatastol?

Figyelt kérdés
Lehet a hormonoktol ? Szules utan par napig nagyon durvan izzadtam ejjel ( mint aki valtozokorban van ). Utana ez elmult. Most 5 honapos a babam, csak szopik, es par hete megint nagyon izzadok ejjel. Annyira, hogy ruhat kell cserelnem, es az agynemu is vizes. A hormonoktol lehet szerintetek ?
2015. nov. 28. 05:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Az éjszakai izzadás gyakran van hormonoktól.
2015. nov. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen!!!!nekem ugyanez volt!!
2015. nov. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az éjszakai izzadás valóban lehet a hormonoktól és nem érdemes elbagatellizálni, ilyet általában az inzulin és cukorszint ingadozás művel, amire érdemes odafigyelni. Én is így jártam, akkor fogalmam sem volt, hogy mi lehet, mondták, hogy normális (nem az), az endokrinológusom mondta, hogy az inzulinrezisztencia egyik első jele lehet (az inzulinrezisztencia sokszor szülés után okoz tüneteket).
2015. dec. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszi szepen !

Akkor ha spkaig marad, akkor elmegyek a dokihoz!

2015. dec. 3. 12:56
 5/5 anonim válasza:
nem
2015. dec. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!