Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Egyre nehezebben megy a...

Egyre nehezebben megy a szopi. Kicsit náthás lett a gyerkőc, és lassan már egy hónapja próbáunk kijönni belőle. Próbáltuk tengervízes orr spray-vel, most cseppeket is kap, homeobogyó. Mivel tudnánk intenzivebb javulást elérni?

Figyelt kérdés
2008. szept. 13. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Rendesen orrszívó -porszívózni és C vitamin. Enyyi 1 hét alatt rendbe jön
2008. szept. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Az orrszívó porszívo jo otlet: 1 hétig csepegtettem Nasivint, ill. torolgettem sóoldattal, aztán vettem orrszívót, és pár napon belul kitisztult. Túlzásba vinni a használatát nem kell, de párszor naponta nyugodtan, és mindkettotoknek jobb lesz.
2008. szept. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Szia, elozo vagyok: ha használsz orrdugulásra cseppeket, max 1 hétnél tovább nem jó, mert paradox módon ahelyett ,hogy segítene, elmélyíti a dugulást. Ha használtál tengervizes sprét, utána esetleg váltani Nasivinre, vagy szunetet tartani. A homeosakat nem ismerem, nemigen bízom bennuk.
2008. szept. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én csak az orrszívót használom ilyenkor,meg az eukaliptusz illóolajat. Engedek fürdővizet,beleteszek 2 csepp! eukaliptusz olajat,jól elkeverem aztán bele a gyerek. fürdés után orrszívás és miután lefeküdt a matracs két sarkára egy-egy csepp euk. olajat.Az euk.olajat lehet kapni gyógyszertárban vagy herbáriában. párologtatóba is rakhatod,amikor ilyen náthás időszak van.
2008. szept. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezeket 2 hónaposnál is lehet?
2008. szept. 14. 08:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet,de csak a tiszta eukaliptusz olajat-és tényleg úgy és annyit amennyit mondtam. Egyébként ha nagyobb lesz és esetleg gyanúd támadna, hogy lhet, hogy náthás lesz, akkor is használd,mert így akár meg is előzheted. Egyébként az euka. olaj természetes az orrcseppek meg nem.
2008. szept. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!