Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Csak azért nem javasolt a...

Csak azért nem javasolt a kemény edzés szoptatás alatt, mert csökken a tej mennyisége, vagy egyéb oka is van?

Figyelt kérdés
2015. nov. 30. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az izomláz tejsavat termel, és ettől megváltozik az anyatej íze, van baba, amelyiket zavarja és nem szopik.

Szerintem ez az első fél évben lehet szempont, később már nem nagyon.

2015. nov. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis nem az izomláz termeli, hanem az termelődik izomlázkor. :)
2015. nov. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem akarok hülyeséget mondani ,de hallottam egyszer ,hogy méreganyagok választódnak ki és kerülnek a tejbe fizikai megterhelés hatására ,ez akkor úgy ahogy van ,hülyeség?
2015. nov. 30. 17:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát méregnek nem kéne nevezni azért. :D
2015. nov. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hülyeség... a nyirokrendszer a torna hatására a felszabadult lerakódott méreganyagokat szállítja majdbfolyamatosan kifele löki a szervezetből, verejtékezés illetve vizelet-széklet kiválasztásban. És ugyanúgy tejjel is...
2015. nov. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én járok a kislányommal baba-mama tornára, hát mit mondjak, nem gyenge izomlázam szokott lenni utána, de sose volt még semmi gondunk belőle, ugyanolyan szívesen szopik, mint mindig, a tejem sem kevesebb. Elvileg a rázkódással járó mozgások nem jók, pl. a futás, ugrálás, de tornázni nyugodtan lehet. Az izomlázzal esetleg azt lehet csinálni, hogy kitapasztald, hogy óvatosan kezded, növeled a terhelést, és figyeled a reakciót.
2015. nov. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!