Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokat ajánlanát...

Milyen gyakorlatokat ajánlanátok hasizomra?

Figyelt kérdés

Szülés után vagyok 4,5 hónappal. +22 kgval mentem szülni, még 6kgot le kell adjak, hogy 60 legyek, amiről indultam (171 cm vagyok). Szeretném a hasam formába hozni. Mit ajánlotok (és mennyit, milyen gyakorisággal)? Étkezésileg nem eszem cukrot (viszont étcsokit módjával igen) és csökkentett szénhidráton vagyok. SZOPTATOK MÉG, ezért nem drasztikusan fogyózom. Várom véleményeteket és tanácsotokat!Előre is köszönöm!


[link]


[link]



2013. márc. 12. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó hasgyakorlat a lábemelés és hasprés, de ezektől nem fog lemenni a zsír...
2013. márc. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
működőképes instrukciókat várok, nem azt, hogy mitől nem fog lemenni...
2013. márc. 12. 20:43
 3/6 Szintiszoli123 ***** válasza:
100%

Szia!

Az előttem szólónak igaza volt. Hasra ilyen gyakorlatok vannak, de attól csak a hasizom nő, amitől a hasad nagyobbnak látszik majd. A lényag ebben a dologban, hogy nincs helyi zsírégetés. Ha az ember fogyni akar, akkor kardiózni kell és mindenhonnan fogy. Futás, kerépározás úszás, illetve kis súllyal, magas ismátlsésszámmal és nagy intenzitással végzett súlyzós gyakorlatok, ami mellé sok fehérje, hogy a tested ne az izmait bontsa. És inkább több mozgás mint éhezés. A kaja semmiképen ne menjen az alapanyagcsere szint alá, mert akkor a szervezet saját magát kezdi el zabálni.

2013. márc. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2013. márc. 13. 18:59
 5/6 Szintiszoli123 ***** válasza:

A legjobb, amitz eddíg találtam:

[link]

2013. márc. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi nézegetem a honlapot!
2013. márc. 13. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!