Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Edzés és szoptatás? Mire kell...

Edzés és szoptatás? Mire kell figyelni, hogy az edzés ne menjen a szoptatás rovására?

Figyelt kérdés
Kicsi fiam 5,5 hónapos és csak szopizik,bár lassan kezdjük a hozzátáplálást.A terhesség előtt is éveken át edzőterembe jártam kardiózni.Már nagyon hiányzik a mozgás,fogyni is szeretnék.Tapasztalatok?Ki hogyan kezdte el újra a rendszeres mozgást,hogy babáját is tudja táplálni mellette?
2011. máj. 10. 09:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia

Én végig tornáztam a terhességet, meg most is hogy szopizik a lányom (7hós, és még csak az ebédet váltottuk ki). Úgy alakul az edzés, hogy csak hetente 3szor és nagyon lightosan, hogy ne legyen izomlázam. Szopi előtt közvetlen, hogy ne menjen át a tejcibe a tejsav.

Én inkább az étkezésekre figyelek, meg hordozóban viszem-hozom amikor sétálunk/kirándulunk :) 8,5kg...úgyhogy jó kis súlyzó :)

2011. máj. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Az érdekelne,hogy a lightosanba belefér futópadon gyaloglás,ellipszistréner,lépcsőzőgép?Persze fokozatosan,lassan,megfelelő pulzusszámon?
2011. máj. 11. 08:30
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem a gyaloglás tuti, az ellipszisjáró..nem tudom :(

én kardiózok kis súlyokkal, meg leg trainerezek.

2011. máj. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!