Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért csuklik ennyit az egy...

Miért csuklik ennyit az egy hetes babám?

Figyelt kérdés
Szoptatás után letenném aludni,de elkezd csuklani,igy megébred...van hogy evés után ez 2x is van ilyenkor ujra kap enni hogy muljon neki,de mennyire normális ez minden evés után?(anyatejes amugy kizárólag)
2015. dec. 3. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én lànyom ha evett ha nem rengeteget csuklott, pàr hét utàn 'kinőtte'. Nem mondtàk mitől van
2015. dec. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Enyém is rengeteget csuklott az elején. Szerintem minden evés után. Védőnő azt mondta normális és őt nem zavarja, ha aludna akkor kínáljam anyatejjel vagy vízzel és elmúlik. Már most 2 és fél hónapos, még mindig csuklik de már csak napi 1-2x. Igaz ő pótlást is kapott de szerintem nem ezen múlik.
2015. dec. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Enyém is rengeteget csuklik még most is, pedig 3 hónapos már. Én annyit szoktam csinálni (mert az enyémet zavarja is), hogy finoman a buksiját nem engedem, hogy elfordítsa és ez őt annyira zavarja, hogy elkezd kiabálni. Ettől elmúlik a csuklása gyorsan.
2015. dec. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi:)

egyszerüen nem tudtam mire vélni,fiam sose csuklott,remélem hamar el fog mulni...

2015. dec. 3. 16:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Szopi után bökizteted? Szerintem azért csuklik, lefekteted és úgy bökizik és visszanyeli. Persze ha nem bökizteted akkor áll ez fenn.
2015. dec. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!