Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Elválasztás után kb mennyi...

Elválasztás után kb mennyi ideig kéri még a cicit?

Figyelt kérdés

21 hós lányomat szeretném elválasztani. Már csak este kapott cicit, azt is egyszer-egyszer kihagyta. Már jó ideje érett a dolog.

Tegnap előtt szintén cici nélkül aludt el, gondoltam itt a kínálkozó alkalom. Tegnap este és ma reggel is nagyon kérte, sírt, hisztizett, de kitartottam.

Aki hasonló korban választotta el a gyerekét, annak kb mennyi ideig tartott?


2015. dec. 8. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Bár én 10. Hósan vettem le az éjjeli komfort ciciről, de 1 nap volt. Kapott vizet, teát helyette. De szerintem ez babafüggő. Minnél később annál nehezebb szerintem. Most már tarts ki ha belekezdtél! :)
2015. dec. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi!

Este meglátjuk mi lesz. :)

2015. dec. 8. 16:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 25 hónapos a lányom.Tejem már nincs fél éve.De ettől még minden este a cici a megnyugvás,így alszik el.Nem tudom én sem,hogy egyszer csak nem fogja igényelni vagy vegyem el tőle.Ha megteszem,aggódok,lelkileg nem sérülne-e.Bár nem tudom,mi az oka ennek,hogy kéri.Nagyon anyás,az biztos,talán túlságosan is.Engem nem zavar egyébként,nem fáj,ahogy komfortszopizik,csak attól tartok,nem fogja-e valaki piszkálni,ha még ovis korában is még cicizik.
2015. dec. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!