Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hosszú ideig szoptató Anyukák!...

Hosszú ideig szoptató Anyukák! Ti mikor éreztétek úgy, hogy elég volt, hogy el akarjátok választani a gyermeket? Mikor tettétek meg végül? Nehéz döntés volt?

Figyelt kérdés

2012. jún. 17. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Január 1-jei fogadalom volt. Már csak a komfortérzés miatt szopizott, és csak éjszaka. 32 hónapos volt. Nekem is, neki is nehéz volt, de pár nap alatt rájött, tényleg nem kap. Sok segítséget kaptam ebben az időszakban a férjemtől, így könnyebb volt.
2012. jún. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

2 és fél körül volt, amikor már azt éreztem, hogy elég. Fáraszt, idegesít, nem tudok eleget aludni, stb.

Akkor elválasztottam, jó nehéz volt. volt, hogy bőgtünk mind a ketten, de nem hagytam magam. Aztán 1 hónap alatt nem tudott megtanulni elaludni egyedül, órákig kellett altatni délben és este is. Összekuszálódott a napirendünk, és ezt kb. egy hónapig bírtam, aztán újra a cicit választottam. Most 3 éves, és most újra készülök az elválasztásra.

2012. jún. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az enyém "még csak"22 hónapos .Most érzem ezt de nagyon.Én már ma megtenném hogy nem adom neki többet,de nem vagyok felkészülve a hisztire.A döntés könnyű mert fáradt vagyok csak kivitelezni nehéz.
2012. jún. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
mi 34hónaposak vagyunk,és állandó cicifüggők.már fáradt vagyok,éjjel-nappal cici,ha tehetné még a városban is tenné.Már néha sirok a kimerültségtől,mindent lesziv rólam,de annyira sajnálom amikor sir és én nem adok neki..
2012. jún. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!