Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Elapadhat a tejem? Ma volt...

Elapadhat a tejem? Ma volt egy autóbalesetünk és nagyon megijedtem! Hála az égnek nekünk semmi bajunk, de a kutya meghalt (ami miatt az autó eleje totálkár lett)

Figyelt kérdés
2010. márc. 23. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
Miért apadna el a tejed?! Komolyan nem értelek..
2010. márc. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne idegeskedj, ne stresszelj, próbálj meg nem gondolni rá, beszéljétek át, minden helyre jön. Sajnálom, hogy a kutyust, borzasztó, én nagyon szeretem az állatokat. Az autó is nagy gond, de ne stresszeld magad, megoldódik mindig minden.

Szoptass ugyanúgy, majd fejjél utána, teljesen ürítsd ki mindig a ciciket, fagyaszd le, jó lesz majd a főzelékekhez. Ha úgy látod kevesebb a mennyiség, sok folyadék, sok kaja, sok rostos étel és ital és van nagyon homeós bogyó is, nálam bevált. Nekem is egyszer majdnem elapadt a tejcsi, de kitartóan fejtem és szoptattam, homeósat szopogattam és 17 hónapig volt tejcsim. :)

A legjobbakat nektek és kitartás. Sok boldogságot.

2010. márc. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az ijedségtől!Vagy ez is olyan régi öregasszonyos babona?

Mert ezzel riogatnak.

2010. márc. 23. 20:58
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
öregasszonyos rigolya. Hidd el, nálam nagyobb stresszt nem sokan éltek át a szoptatás alatt, mégis egy évig dőlt a tej..
2010. márc. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az agyad irányít... ha azon stresszelsz,akkor elapad. ha nem foglalkozol vele, nem apad el (vagy legalábbis nem emiatt apad el)
2010. márc. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2010. márc. 23. 21:41
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom a történteket!Részvétem a kutyus miatt.

Ne izgulj nem lesz semmi baj.Fiam 7.5hónappal ezelőtt lyukas szívvel született.6napig intenzíven feküdt küzdöttek az életéért.2hétig volt volt kórházban,hogy megerősödjön.1hónapig nem szoptathattam mert nagyon gyenge volt,fejtem.Véres széklettel 3x voltunk kórházba (egyszer pont szenteste mentünk be).Ér daganata van 1hétig voltunk A Heim Pálban,hogy beállítsák a gyógyszerét,220km-re lakunk Pesttől.Összesen eddig 42napot töltött kórházban.Járunk gyógytornára... stb. És még mindig szoptatok.Tudom a Te esetedet nem lehet ezzel összehasonlítani, de nekem is voltak (vannak) stresszes helyzeteim.Csak azt tartom szem előtt,hogy a fiamnak a lehető legjobbat tudjam nyújtani.Úgyhogy nálad sem lesz semmi baj, csak bízz magadban.

2010. márc. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!