Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Alkohol fogyasztása után...

Alkohol fogyasztása után mikor szoptathatok? Ki kell fejni a tejet?

Figyelt kérdés

Tegnap este ittam és nem is keveset (nagyon rég buliztam utoljára)

boroztam és tuti lement egy üveggel. Reggel lefejtem a tejcsit,a gyerek tápszert kap (vegyesen amúgy is mert kevés a tejcsi)kérdésem az lenne,hogy mikor szopizhat TELJESEN BIZTONSÀGOSAN! A tejből az alkohol ugyan úgy kiürül mint a szervezetből? Mert azt hallottam nem kell lefejni csak megvárni,hogy kiürüljön. Ez így van?

Kb. Hajnal 1-2-kor ittam az utolsó pohárral.

Nem vagyok akut alkoholista és felelőtlen meg hasonlók. Csak kellett már kicsit elengedni magam.

Köszönöm


2015. dec. 25. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
A tej akkor termelődik, amikor szoptatod a babád, tehát az épp aktuális véralkohol szinted szerint.
2015. dec. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát most tele a cicim..azt is fejjem akkor le és borítsam ki?

Vagy kimegy az alkohol belőle egy idő után és most inkább ne fejjem le?!

2015. dec. 25. 14:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem írtad, mekkora a babád. Ha négy hónapos kor alatt van, fejd le ezt az adagot is.
2015. dec. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
21%
Ultragáz vagy!
2015. dec. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Húú, utolsó, most aztán jól megmondtad neki a magadét! Biztosan álomba zokogta magát a véleményed miatt :)
2015. dec. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ultragáz??

Hahahaha de nagyon vicces vagy te kis minta anyuci.


Boldog Karàcsonyt!!

2015. dec. 26. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!