Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki szoptatás alatt esett...

Aki szoptatás alatt esett teherbe (úgy, hogy még nem volt menstruációja), mikor és honnan tudta, hogy újra babát vár?

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 07:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm onnan kezdte el sejteni, hogy nem kellett a tej a gyereknek, akit még szoptatott.
2010. márc. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem az lett gyanús, hogy már majdnem 2 hete iszonyú hányingerem van amikor elkészítem a 8 hós kisfiam ebédjét, és rosszul vagyok a főzelékei szagától miközben etetem, plusz akkoriban hagyta abba a szopit, szinte egyik napról a másikra. Aztán kiderült a turpisság! Már 7 hetes terhes voltam :o)
2010. márc. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

nekem 5 hónapos volt a kislányom,mikor terhes lettem,egész addig mig a pici meg nem moccant fogalmam sem volt,hogy terhes vagyok,ráadásul védekeztünk hüvelytabival.

2010. márc. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam nem akart már szopizni, nem tudtuk, hogy vajon miért. Több védőnőtől is kértünk már segítséget.

Közben hetek óta vérezgettem, azt hittem, hogy mivel már régóta nem volt meg (nem volt menszeszem csak a terhesség előtt), így jön meg a havim. Aztán orvoshoz mentem, megvizsgált és elküldött UH-ra. Ott annyit kérdezett a doki, hogy elvetetem? :( Így tudtam meg, hogy a féléves babámnak kistesója fog jönni. Aztán már nem erőltettem a szopit, és magától leszokott a ciciről. A vérezgetés is elmúlt.

6-7 hetes várandós voltam.

2010. márc. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az asszonyom ilyenkor elapasztanak, és jelentkeznek a koraterhesség gyanújelei (gyakori vizelési inger, elapasztás ellenére feszülő mellek, hányinger, stb.). Gyanú esetén mégis a legbiztosabb a terhességi gyorsteszt - bármelyik patikában kaphatók, mindegyik kiváló.
2010. ápr. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!