Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyire normális a szoptatás...

Mennyire normális a szoptatás alatti rendszertelen menstruáció?

Figyelt kérdés
Mióta megszületett a gyermekem azóta nagyon rendszertelen a menstruációm. Eddig úgy jöttek meg, hogy 28-22-15-14 napokra és kb 1 hétig tart. Most megint megjött 13napra. Csak szopizik a lányom, 5 hónapos. Van amikor normálisan megjön, de van amikor csak barnázom. A mennyisége is igen változó. Érdemes lenne elmenni egy nőgyógyászati vizsgálatra, vagy normális az összevisszaság?
2016. jan. 13. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Én 9 hónapja szoptatok. Még nem jott meg. Nekem azt mondták ez is normális. De, hogy annyira rendszertelen legyen mint irtad, én elmennék dokihoz.
2016. jan. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan az elso 26 hónapban nem jott meg a menstruaciom (meg szopik a fiam) az elso 4-5 alkalommal pont igy volt ahogy irod. Volt h 10 napra ra jott az uj. A nogyogyaszom fel ev haladékot adott, aztán gyógyszerrel allitottavolna be, de addigra Megoldódott.
2016. jan. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!