Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki par hetig/honapig szoptatt...

Aki par hetig/honapig szoptatta a babat, majd tapszeres lett, honnan vette eszre, hogy mar nincs teje egyaltalan?

Figyelt kérdés
2016. jan. 23. 09:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak abból jöttem rá, hogy nincs tejem, hogy megmértem a babát. Hosszan szopizott, utána elégedetten aludt, kibírt 3 órát is. Mérlegeléssel jöttem rá, hogy 0-5-10 grammokat szopott.
2016. jan. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én onnan,hogy rángatta, mérgelődött a cicimen,majd 5 perc "kinlódas" után otthagyta és sírt.


Meg lehet,hogy ebből nem lehet következtetni,de napokkal ezelőtt már nem volt bedurranva mellem,mint mikor elkezdtük a szoptatást. 3 napig nem volt tejem és akkor is ugyanúgy nézett ki mint szülés előtt. Majd beindult a tejem és 2 hónapig akkora volt a mellem mint a fejem,de fejéssel csak pár mili jött le.


Utána meg visszament a mellem az eredeti "helyére". Akkor már sejtettem de nem hagytam abba. Aznap mikor nyüglődött még próbálkoztunk. Fél Óránként kérte a cicim,de végig ugyanazt csinálta mint amit fennt is leírtam. Összegyűjtöttem a fagyóból az összes nagy nehezen kipréselt anyatejet és cumisüvegből megetettem. 4 órán át egy boldog kiegyensúlyozott babát láttam. Onnantól elővettük a tápszert és az éjszakát is átaludta. Szegény már akkor napok óta nem lakhatott jól.


Onnantól nem raktam mellre és el is apadhatott az a pici tejem is (ha volt egyáltalán).

2016. jan. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
tejem volt, csak szoptatni nem tudtam. mikor már nem tudtam eleget fejni, onnantól jött a tápszer 6hetes volt.
2016. jan. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!