Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Estére kicsit kevés a tejem....

Estére kicsit kevés a tejem. Mivel egészítsem ki a vacsit, szükséges egyáltalán?

Figyelt kérdés

7 és fél hónapos a lányom. Nem tudom baj-e, hogy nem tömi degeszre magát. Régebben folyt belőle a tej, annyit evett, most épp csak hogy elég ami van. De mikor kifogy a tej, még kapkod a cici után, de ha visszateszem, akkor meg sír, hogy nincs benne több. Nem az a komfortszopizós fajta. Iszom szopis teát, és egy darabig csináltam a 7-5-3 perces fejést napi kétszer, ami hatott is valamit, de amint abbahagytam visszaállt ez a kisebb mennyiség.


Mit gondoltok?


2015. szept. 9. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is pont ennyi idős,és én is így voltam a tejjel mint te.Vettem Milupa Jó éjszakát tej kiegészítő tápot,és azt adom,ha úgy látom nem lakott jól.
2015. szept. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
9 hónapos volt a fiam amikor kevés volt már neki a szopi. Kínlódtunk 1 hétig, majd adtam neki tápot Úgy megtetszett neki, hogy 2 nap múlva elutasította a cicit és többé nem akart szopizni. :-( Viszont azóta kiegyensúlyozottabb, nyugodtabb baba.
2015. szept. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kóstoltattam vele ezeket a tejalapú dolgokat, de nem ízlik neki :( Hozzá kell szoknia? Pedig a gyümit, zöldséget szereti. Tiétek szerette ezeket elsőre?
2015. szept. 9. 12:23
 4/4 anonim ***** válasza:
A fiam szerette elsőre a tejpépet. A táp nehezebb ügy volt a cumisüveg miatt, nem ismerte és játszócumit sem használt soha. De magával a táp ízével nem volt baja, csak nem értette minek ide a cumisüveg. De végül rájött. Egyáltalán nem válogatós ételekben, szinte minden ízlik neki. 2.vagyok
2015. szept. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!