Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Reménykedhetek még a belövellé...

Reménykedhetek még a belövellésben a 18. nap tájékán? Én csak anyatejet szeretnék neki adni, van még remény, hogy több legyen? Hogyan?

Figyelt kérdés
Ma 2 hete hogy hazajöttünk a kórházból és még mindig nem történt meg a "belövellés". Iszom a gyógynövényes teát, a picur jól cicizik, csak én is majd elsírom magam, amikor sírva lefordul a ciciről, mert olyan kevés a tej. Kiegészítésként tápszert kell neki adnom. Császárral született, nálam szövődmény lépett fel, így 5 napot voltunk kórházban, nagyon stresszes volt.
2010. márc. 30. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát igen,császár után ez nehézkes dolog!KItartás!Viszont ha nem sikerül se csüggedj,te mindent megtettél,igy is nagyra nől a babád!
2010. márc. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok,amugy miután abbahagyta a cicizést lefejed még te is a tejet,boztos teljesen üresek?
2010. márc. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Fejd. Használ, hidd el.


Nekem csak most, a tizedik napon kezdett el cicizni a babám, aki koraszülött. 9 napig voltunk kórházban, be is sárgult, ez is stresszes volt eléggé. Eddig be se tudta kapni a bimbót. Mégis rengeteg a tejem, egyenesen úszom benne. A harmadik nap tájékán, amikor nyilvánvaló lett, hogy nem fog könnyen megtanulni szopizni, elkezdtem fejni. Pár cseppről indultam, az első nap végére fejésenként 20 mili jött le. Most fejésenként 120-150! :-)


Ja, Avent Isis mellszívót használok.


Fejd háromóránként, kitartóan, következetesen, éjjel is. Ha eleinte nem jön, akkor is. Be fog indulni, hidd el. Mindig egy kicsivel több lesz, mint az előző alkalommal. A pozitív gondolkodás is sokat segít, meg ha közben a babádra gondolsz, őt nézegeted, hozzá beszélsz fejés közben.

2010. márc. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, még próbálkozok...
2010. márc. 31. 13:17
 5/7 anonim ***** válasza:

Sűrűn fejd le. Etetésnél mindkét cicire tedd és ő jól megdolgozza :) nem tudom mennyi időnként etetsz de ha tudod közben fejd le még azt cicizés után add oda még a babádnak. Napi 4 litert igyál!!! És higgy benne hogy sok tejcsid lesz! Én is megijedtem hogy mi van ha nem elég a kicsinek és kezd elapadni és erre két napig alig volt tejcsi :(

de már tele azóta a fagyasztó :)

Én ittam a Lakto Herb teát is és a Milupa szoptatós teát is.

2010. márc. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt

[link]


és a többi szoptatás posztot is, meg a kommenteket; használj fel belőle mindent, ami megtetszik, és próbálkozz amivel csak kedved van a tippek közül.


A tápszer nem halálos méreg, és minden csepp anyatej tök jó, amit adni tudsz. Ne keseredj el, tényleg ne.

2010. márc. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat és a biztatást, remélem hamarosan bekövetkezik a fordulat.

A fejés csak annyi nehézségbe ütközik, hogy a picur nemigazán alszik napközben, ill. kiszámíthatatlan, hogy mikor ébred, így nem akarom pont ébredés előtt lefejni előle azt a keveset is. De azért fejem amikor tudom.

2010. ápr. 2. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!