Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Torokgyulladásom van,10 hetes...

Torokgyulladásom van,10 hetes a fiacskám és csak szopik. Ilyen felső légúti problémát elkap a baba, vagy van remény, hogy Ő megússza?

Figyelt kérdés
A doki írt gyógyszert, de azt mondta hordjak maszkot. Az rendben is van, de már napok óta beteg vagyok, csak eddig reménykedtem, hogy házi praktikákkal megúszom, úgyhogy elvileg már napok óta fertőzhetek.
2011. szept. 8. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, komolyan nem is tudom mikor voltam annyira beteg előtte. Szerencsére a kicsi nem kapta el. Az anyatej nagyon sokáig és sok mindentől megvédi! nyugalom :D
2011. szept. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok


Nekem a hársfa tea mézzel sokat segített. Mit írt a doki? Én csak Homeopátiásat és Panadolt szedhettem.

2011. szept. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én olyan arcüreggyulladást kaptam, hogy azt hittem belehalok, 39-40 fokos lázam volt és napokig tartott mire teljesen láztalan lettem. A fiam nem kapta el.
2011. szept. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Zinnat-ot írt a doki, mert már a torok és a mandulák is érintve vannak. Fájdalomcsillapítót nem szedek még próbálom elviselni a fájdalmat. Nagyon remélem, hogy nem fertőztem, fertőzöm meg.
2011. szept. 8. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!