Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Remenykedhetek meg? Csinaltam...

Remenykedhetek meg? Csinaltam most tesztet delutan de - lett. Van meg remeny? Vagy tul koran csinaltam? Es ez a holeeses baj? Holnaputanra nem varom.

Figyelt kérdés
[link]
2009. máj. 27. 18:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Mensigyanús!!! :(
2009. máj. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
tudom hogy uncsi ezt hallgatni de bármi lehet,. ha jol huzta be a pé-t akkor korán csináltad.. 4 nap mulva tesztelj megint ha nem jön meg.. kár hogy nem egyformán marad fenn a höd, de az lh tesztet poz ez lehet jo elöjel..
2009. máj. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Es miert mensi gyanus? mert ma esett 2 tizedet a hom? Ez meg nem olyan sok nem? Es megmertem a homet most is 37.2-n van, tudom hogy csak a reggelit kell figyelembe venni, de biztos van oka hogy delutan is magasan van.
2009. máj. 27. 18:39
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne keseredj el, lehet ebből baba is! Drukkolok, hogy így legyen!
2009. máj. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Még csak 8 napja volt pé-d, nem akkor amikor behúzta hanem a 19. napodon, így nagyon korán teszteltél! Majd egy hét múlva ne várd!Ha addig nem esik tovább a hőd és akkor nem jön meg (33. napon) és magas lesz a hőd akkor tesztelj! Lehet baba de még csak most ért kb a méhedbe ha megfogant. Szóval egy hét múlva ne várd!
2009. máj. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szerintem, jol huzta be a gep. Mivel az ovuteszt is akkor vol + meg ereztem is hogy akkor volt. Az utanna levo leeses szerintem lehet azert volt, mert joval korabban mertem aznap reggel, mivel dolgozni kellett mennem.
2009. máj. 27. 18:59
 7/11 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Itt is sokan azt írták neked hogy a 19. napon volt pé-d. Még mindíg tartom én is, hidd el! De voltatok akkor is együtt igy van rá esély hogy összejött, csak légy türelemmel egy kicsit. Szerintem is 1 hét múlva tesztelj!

Hajrá!

2009. máj. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Elvileg az számít amikor kelsz, 1-2 óra eltérés nem vészes, és az ovu teszt mikor pozitív utána 1-2 napra következik be a tüszőrepedés ami a 19. napon volt. De ha nem hiszel nekem...
2009. máj. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bocsi, h belekérdezek, a 3 vagyok. Nekem is így volt, a 19 napon Pé ,de nem tudtunk együtt lenni az előtte lévő napokban sem és aznap sem, csak a 20 nap, akkor lehet még babó? Mert neki, ha jól értem így írtátok! Én meg már paráztam, h tutira lekéstük! De most kezdek reménykedni!:)
2009. máj. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia. Tudom h rosszúl esik, de hidd el, nem akkor volt, amikor a gép behúzta. Tudom ilyenkor minden egyes nap számit, mert az ember minél előbb akar pozitivat tesztelni. Én is igy vagyok:(
2009. máj. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!