Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehetséges, hogy a gyömbérteát...

Lehetséges, hogy a gyömbérteától nem hizott a gyerek?

Figyelt kérdés
Szoptatom a kisfiam,és gyömbérteát meg zsirégető teákat ittam,mint pl a citromos-fahéjas-gyömbéres tea.Lehetséges hogy emiatt nem hizott a fiam egy hónap alatt semmit?Pedig az étvágyával nincs baj,most fél éves,és hozzátáplálást is kapott,mégsem hizott.

#gyömbér #zsirégető tea
2016. febr. 17. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért iszol zsírégető teákat szoptatás alatt? Ez nem a fogyózás ideje...
2016. febr. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sem a gyömbértea sem a "zsírégetö" (ilyen ugyanis nincs, csak mese) tea nem akadályozná meg a gyereket a fejlödésben.


De a gyerekek ahogy nönek, egyre lassabb tempóban híznak, ez a természetes. Emellett lehet, hogy azért nem hízott( azaz lett több a súlya), mert közben nött, hosszabb lett és erre kellett a bevitt energia.

2016. febr. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Azért egy kicsit aggaszt hogy egy grammot sem hizott,lehetséges hogy hosszra nőtt,de nálunk azt nem szokták mérni,és én sem mértem.Azért iszom ilyen teákat,mert nagyon nem jól érzem magam a bőrömben,és a gyömbér jó immunerősitő is,ezért azt gondoltam,nem ártok vele a fiamnak,de ha mégis,akkor inkább ilyen maradok.
2016. febr. 17. 09:58
 4/6 anonim ***** válasza:
orvosod tudja,hogy te mit iszol szoptatás alatt ? amit te iszol ,eszel azt kap a baba is és igen jótékony hatása van a a gyömbérnek a zsírégetésben és vannak zsírégető teák régebben fogyasztottam diéta mellett és hatékonynak bizonyultak .Esélyes,hogy ezért nem hízott a babád de forduljatok a gyermekorvoshoz .
2016. febr. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tekintve hogy nem irod hogy napi hànyszor hàny ml-t eszik és mekkora a sulya, első korben azt vàlaszolnàm hogy keveset eszik, tekintve hogy ez az első ami hizàselmaradàst okozhat.


Gyogyszereket meg gyogycuccokat tilos enni/inni szoptatosan amugy.

Ketlem hogy bevizsgàltak is lennének a neten olvastam pl a legnagyobb szàmu csalásokat a fogyaszto termékek teszik ki...

2016. febr. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Naponta 3 - 4 óránként eszik,többnyire szopizik,ezért nem tudom mennyit eszik,hozzátáplálást is kap,és nem mondanám hogy nincs étvágya.De ha kibir 3 órát akkor csak elég neki a tejem vagy nem?Hiába próbálnám többször etetni,nem akar,csak ha ő jelzi hogy éhes.Amugy 6 hós és 6750 gramm.3300 gr-al született.
2016. febr. 26. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!