Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Volt már valaki olyan helyzetb...

Volt már valaki olyan helyzetben hogy a gyerek abbahagyta a szopit és a tej akkor sem apadt el?

Figyelt kérdés

Kisfiam már 1,5 éve nem szopizik és nem fejem.

De a tejem nem apadt el. Nincs olyan sok már de azért csordogàl főként fűrdésnél. Voltam vele orvosnál de nem sokat törődnek vele.

Szedtem bromocriptint de sajna nem bírtam. Mit csinálhatnék hogy megszüntessem? Elég kellemetlen és van hogy fáj is.



2016. jan. 20. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi bajod volt a bromo-tol?

A durva mellekhatasok par nap alatt megszunnek.

Azt mondjak a regi oregek, hogy allott vizzel kell borogatni.

Sajnos mas gyogyszer vagy gyogyhatasu keszitmeny nincs ami elapasztana csak a bromocriptin.

2016. jan. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Allergiás voltam rá. És a nőgyógyászom azt mondta hagyjam abba a szedését mert nagy a trombózis veszélye.. Azt mondta magától elmúlik majd, nem gond hogy van még. De nekem elég kellemetlen
2016. jan. 24. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!