Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Harapott meg a babátok szopi...

Harapott meg a babátok szopi közben? Nekem ma reggel 2x ráharapott és nagyon fájt, érdekelne, hogy megismétlődhet-e még?

Figyelt kérdés
2010. márc. 31. 07:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Hú a lányom igen....E`s még nevetett is....A mellem pedig ve´rzett,mert ve´gigsértette a bört a fogával.Szerencse csak 2x történt meg.

Remélem a fiam majd ezt kihagyja...


26 hós,és 2 hetes baba anyukája.

2010. márc. 31. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem akkor harapott a kisfiam, amikor jottek a fogai es meg nem volt hozzaszokva, hogy van foga. Mindig raszoltam, hogy nincs cici, ha megharapsz, nem szabad harapni. 4-5-szor volt harapas (de nem verzett, csak elegge fajt), de utana megtanulta, hogy nem szabad a fogat hasznalni. Azota soha sem harapott, 22 hos es meg este cicizik.
2010. márc. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is két hete van foga (4 hós lesz hétvégén)és még saját magát is megharapja...szegény de tegnap este engem is...Hát én is kivettem a szájából a harmadik ráharapás után és mondtam nincsha harapsz!

Viszont nagyon furcsa érzés volt ma reggel szinte láttam rajta h figyel h meg ne harapjon,és a saját kezét is oldalról dugja a szájába ott ahol még nincs foga!

2010. márc. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyém már majdnem 11 hónapos volt, amikor megharapott, de úgy, úgy elállt a lélegzetem is. Ettől kezdve harapdált, teljesen mindegy, hogy mondtam neki, hogy nem szabad, meg fáj, meg nem lesz cic. Mivel nem hagyta abba, kb három hét múlva elköszönt a cicitől.
2010. márc. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!