Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » CT után meddig nem szoptathatok?

CT után meddig nem szoptathatok?

Figyelt kérdés
Kontrasztanyagot is fogok kapni,medddig nem lehet utána szoptatni?Mindenhol mást mondanak,de jo lenne tudni mire készüljek,mennyi tejet hagyjak itthon.
2016. febr. 20. 08:19
 1/6 anonim ***** válasza:
24 órát mondtak nekem, én ahhoz tartottam magam...
2016. febr. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ohh...annyi tejet nem hiszem h el tudok tenni....
2016. febr. 20. 08:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Keress fel az IBCLC oldalán egy szoptatási tanácsadót! Az ilyen vizsgálatoknál sokszor feleslegesen, vagy túl hosszú időre indokolatlanul tiltanak el a szoptatástól. Érdemes szakembert kérdezni. (Mármint szoptatási szakembert. A radiológus nem abban szakértő.)
2016. febr. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
www.ibclc.hu/tanacsado/megye
2016. febr. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm,megkeresem!!
2016. febr. 21. 17:03
 6/6 A kérdező kommentje:

Én egy hónapja voltam CT-n,azt mondták ami kontrasztanyagot adnak az az első vizelettel kiürül.igyak ezért minél többet.igy a délutáni szopit kellett kihagynom meg a delest mert akkor volt a vizsgálat ami 3 órás folyamat volt.Azt mondták ha nem tudok annyit otthon hagyni akkor esti szopi mehet,ha van annyi tej otthon akkor este még azt kapja inkább.Szoptattam este mert nem volt több otthon.Több eü-s ismerősömet megkérdeztem,olyat is aki ct-n dolgozott évekig.

Ez igy friss info,remélem segit.

2016. máj. 24. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!