Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mellgyulladás lehet?

Mellgyulladás lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap este arra keltem hogy a jobb mellem kemény és nagyon fáj,kimentem fejni,maszíroztam felül és a hónaalj fele fáj,pici csomókat is érzek.később hidegrázásom lett és szerintem lázam is volt bár nem mértem csak reggel akkor meg már nem volt.mit tehetnék hogy gyorsan meggyógyuljon?
2016. febr. 22. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:

tedd a picit minél többet mellre. ha van csomó, akkor a kicsi álla a csomó felé álljon, úgy cicizzen.

egy mellszívó sem ér közelébe sem a babának :)


állott hideg vizes birigatást tegyél rá, hogy ne fájjon. de szopi/fejés előtt meleg, majdnem forrót, hogy nyíljanak a tejcsatornák.

jó a káposztás borogatás is. 1-2 képosztalevelet tetrába csomagolsz, és jól kiklopfolod. kicsit benedvesíted, és ezt teszed a mikróba, ezzel borogatsz.

2016. febr. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1-es nagyon jól leírt mindent, én is így csináltam mikor mellgyulladásom volt. Még annyit, hogy gyakrabban szoptass a gyulladt melledből, minden etetés ezzel a melleddel kezdj. És ha esetleg a melled szemmel láthatóan gyulladt és piros lesz, akkor már ne borogasd meleg vízzel szoptatás előtt sem, csak állott vizes borogatással és káposztalevéllel.
2016. febr. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtatok.kicsit piros is.akkor ne borogassam meleg vízzel?
2016. febr. 22. 15:02
 4/7 anonim ***** válasza:

meleggel csak szopi vagy fejés előtt.

nekem nagyon jó volt ilyenkor beállni a zuhany alá és direkt ráirányítani a forró vizet... akár szoptatás után a zuhany alatt fejni is lehet ilyenkor.


amúgy hideg borogatás, hiszen a gyulladást ez nyugtatja.

2016. febr. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

a kicsit piros nem hangzik ám olyan rosszul. nekem úgy be volt duranva, hogy égő vörös volt, forró és hozzáérni nem lehetett.

a gyerek 10 hónapos koráig kínlódtam vele vissza-visszatérően.

2016. febr. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Holnap azért Elmegyek az orvoshoz.nőgyógyászhoz kell menni?
2016. febr. 22. 16:38
 7/7 anonim ***** válasza:

igen, nőgyógyászhoz menj.


mekkora a baba?

ha még kicsi, akkor ahhoz menj, akinél szültél.

ha még nagyon kicsi, akkor meg nem is szakrendelésre, hanem az osztályra menj vissza.

2016. febr. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!