Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Le fejem az ügy jó, nem...

Le fejem az ügy jó, nem ciciztettem?

Figyelt kérdés
Sziasztok két hetes a kicsi mind a két mellemre rá teszem meg még potlast is kap. Most mondta vki hogy ő nem is ciciztetti napi haromszor feji magát jò nézi már soká teje van. És cumis uvegbol oda adja neki. Sokal hamarabb meg van igaza is van. De szerintetek hogy ha csak fejem nem fog el apadni a tejem? Vagy ptobaljam egy pár napig? És hogy ha úgy veszem észre hogy egyre több lesz akkor így csinálnám. Csak félek hogy elapad,

2016. febr. 22. 16:55
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Az egyiket le fejtem 40 milli lett és benyomott utána 50 milli tapszert. Ha lefejem mindketott akkor nagyjából elég egy etettesre még most.
2016. febr. 22. 17:03
 2/14 anonim ***** válasza:
47%
Ciciztessed, az a jobb a babának.
2016. febr. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
38%

a mell funkciója nem csak az evés, hanem a bőrön keresztüli kontaktus, egyfajta kommunikáció. nagyon fontos a lelki fejlődés szempontjából, ha teheted, szoptasd kb. egy éves koráig, vagy ha akarod tovább is.

ráadásul 3-4 hónaposan már 200 miliket esznek, baromi nehéz lesz a fejés, ha csak nincs elektromos mellszívód...meg az üvegeket mosni, fertőtleníteni..hát tuti hogy nem szenvednék vele :)

2016. febr. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
47%
meg egyébként később, amikor már fent van nap közben és igényli hogy mellette ülj, hidd el, áldani fogod azt a fél óra nyugalmat, mikor végre cicire teheted és elolvashatod közbe az emailjeid, vagy olvashatsz egy könyvet mellette, vagy csak bóbiskolhatsz 20 percet :)
2016. febr. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%

Szoptatás után is lefejheted a maradékot. Tehát csak azért nem érdemes cumisüvegre váltani, de ha neked így egyszerűbb, akkor nyugodtan adhatod cumisüvegből is.


Az aggodalmad felesleges, attól, hogy fejed és nem a gyerek szívja ki nem fog elapadni. Illetve ha el is apad, akkor is elapadna, ha nem fejnéd. És az sem biztos, hogy a fejéstől több tejed lesz.

2016. febr. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
32%
www.lll.hu
2016. febr. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%
Én egyiket sem szoptattam, mert nem és mindig fejve kapták. Sokkal gyorsabb és kényelmesebb volt. 4 hónapig csináltam, addig nem apadt el. Akkor kezdett el apadni csak, amiko rmár rég 12 órát aludtak éjjel és elegem lett a felkelésből, nem fejtem csak napközben 3-4x. Közben kaptak pótlást, elkezdtük a hozzátáplálást is és teljesen jó volt így. Ez is megoldás, amit írsz és ha neked jó úgy, akkor ne legyél bizonytalan ebben!
2016. febr. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
39%
A barátnőmnek rengeteg teje volt, pedig ő egyik gyereknél sem szoptatott, csak fejt, és üvegből adta. Mindkét gyerek fél éves koráig kapott anyatejet, a második gyerkőcnél ráadásul le is adott anyatejet, mert annyi volt neki.
2016. febr. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
42%
Úgy tűnik, lusta vagy szoptatni. Jol érzem?
2016. febr. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
54%

És ha lusta? Kinek mi köze hozzá? A kérdés nem az volt,hogy "szerintetek lusta vagyok-e"!

Kérdező! Barátnőm babája 2-3 hetes volt, amikor annyira kisebesedett a cicije,hogy vérzett. Kente Ő, de nem akart javulni. A gyerekorvos is azt javasolta,hogy inkább fejje, és adja cumisüvegből. Aztán mire begyógyult, a Kicsi már megszokta az üveget. Több,mint egy éves koráig tudta így adni neki.

2016. febr. 23. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!