Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Túl sok tej esetén mit lehet...

Túl sok tej esetén mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Folyamatosan mellgyulladásom van miatta, próbálom apasztani de nem megy egyenlőre. A baba jól eszik, mégis 1 óra múlva már szét akar pukkadni a mellem. Fejni csak akkor merek ha már nagyon gáz, mert az is szaporítja hosszú távon. Valakinek volt ilyen?

2016. febr. 26. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje szültél?Egy idő után ha nem fejsz pluszba,akkor be fog állni a babának megfelelő mennyiség.Nyugodtan fejd le,mikor úgy érzed,hogy nagyon feszít,de mindig csak annyit,hogy elmúljon a diszkomfort érzés.
2016. febr. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szia! 4 hete szültem, és egy hete nagyon durvult a helyzet. Remélem beáll. 4 hét alatt normális hogy nem állt még be?
2016. febr. 26. 17:22
 3/6 anonim ***** válasza:
[link] nekem ezt tanácsolták.
2016. febr. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én nem tudtam csökkenteni, mint mindig begyulladt, ezért a minden rosszban van valami jó elv alapján anyatejleadó lettem. Napi egy liter ment rászoruló babáknak.

Egyik mellemből etettem ,a másikat kifejtem. Következő etetésnél csere. Egy év után csökkent a termelés.

2016. febr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szerintem normális,ha nem állt még be a kereslet-kínálat,főleg,ha nem túl nagy súlyú a babád.Igény szerint szoptatod?

Nyugodtan fejd le a fölösleget,mert a gyulladás veszélyes lehet.El lehet tenni a tejet a fagyasztóba,később az első főzelékekhez felhasználhatod.

2016. febr. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4 hete szultel!! Ne apaszgad a tejet! Be fog allni! Nekem annyi volt h 4 gyereknek jutott vna minden nap boven! Most meg annyi van amennyi a lanyomnak kell 8 hos... ha apasztgattad.. akkor valoszinu h azota nincs is tejed
2016. szept. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!