Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan varázsoljam bele a...

Hogyan varázsoljam bele a babámba a nutrilont?

Figyelt kérdés
Mivel anyatejes,igy gél formában kéne kapnia,nem kivitelezhető hogy mindig lefejt tejbe kapja.Extém módon bukik,akkor is ha függőlegesben van,ma pl. komplett ágynemüt kellett cserélnem,de a napi 3x-i átöltözés nekem és neki az még teljesen jonak számit nálunk.
2016. márc. 4. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Kanálban összekeverve egy kis anyatejjel szopi előtt.
2016. márc. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem akarok károgni, de nekünk ez vetett véget a szoptatásnak. A gél nem tartotta a gyomrában azt, amit mellből ráivott, ugyanúgy bukott, a súlya stagnált. Csak a lefejt és teljesen besűrített tej maradt benne.
2016. márc. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
minden ötletre vevő vagyok:)csak mikor gyorsan kell ennie,mert nagyon éhes,nincs időm lefejni(pl. mikor épp hazaérünk etetésre)
2016. márc. 4. 09:38
 4/5 anonim ***** válasza:

1-es vagyok, szerintem nem pont ez a válasz érdekel de azt a kicsi fejést ami elég összekeverni kibírja a baba. Tudom persze én is sietek amennyire tudok mindennel ne kelljen sírnia szegénynek de pl mi savleköktőig jutottunk mert a sűrítő se használ és azt is pont reggel kell odaadni amikor eleve sír már, hogy éhes de muszáj megkapnia.

Talán ha egy keveset előre fejnél mielőtt indultok valahova?

2016. márc. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
valami kell...mindegy,mindent kiprobálunk,de ma ágynemüt kellett huznom,3x öltöztem én is és ő is,pedig nem volt még 10 ora sem....mindezt természetesen a bukás miatt..
2016. márc. 4. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!