Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S. Nutrilon? Anyatejes...

S. O. S. Nutrilon? Anyatejes a babám csak sokat bukik és felírták a nutrilont.

Figyelt kérdés
Ha jól értelmezem akkor nekünk most 25 ml lefejt tejbe kell beletenni egy kanállal.És akkor ezt kanállal adjam a babának szopi előtt és utána annyit eszik amennyit akar??mi kb 140-et szoktunk enni.
2012. szept. 24. 15:58
 1/7 A kérdező kommentje:
Ez így annyira macerás.És mi van ha nem tudok fejni mert épp nem olyan helyen vagyunk akkor vízbe tegyem bele és úgy adjam neki oda és utána szopi?
2012. szept. 24. 16:03
 2/7 anonim ***** válasza:

Ennek így nem igazán van értelme...


Általában úgy van, hogy x ml folyadékhoz, y kanál por.

Tehát, a te esetedben le kellene fejni a tejet, és ahányszor 25 ml, annyi kanál por.


De mi lenne, ha felhívnád a gyerekorvost? Ahelyett, hogy itt találgassunk, és neadjisten a baba igya meg a levét...

2012. szept. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lehet hogy az lenne a legjobb ha felhívnám.De akkor ennek tényleg semmi értelme mert így nem tudjuk használni, mert nem fogom cumiból etetni.
2012. szept. 24. 16:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Sima vízzel is csinálhatod, igen elég bonyolult ha nem tápszeres a baba, vagy nem használtok cumisüveget. És nem 25 ml-ként kell egy kanál sűrítő, hanem összesen, különben olyan kemény lesz a baba széklete, hogy nem tud majd rendesen kakilni. Én is használom igaz tápszerhez, de egy kanál sűrítőt teszek egy 120 ml-s adaghoz. Mennyi idős a babád? Mennyit bukik? Muszáj használni?
2012. szept. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Három hónapos a babám és igazából nem olyan nagyon sokat bukik.Van hogy 160ml után alig bukik valamit, van hogy 80ml evés után meg sokat.Nem tudom hogy nagyon muszáj-e használni, lehet hogy nem lenne rá nagy szükségünk, nem tudom, de ha ez ilyen macerás akkor lehet hogy nem nagyon fogjuk használni.Bár tény hogy a baba az első, az ő érdekeit veszem figyelembe és nem lustaságból nem fogom adni neki.Lehet hogy nincs is nagy szükségünk rá.Nem tudom.
2012. szept. 24. 22:13
 6/7 kíváncsicska ***** válasza:
A lányom is bukós volt nagyon.A dokink azt mondta majd ha a hozzátáplálással nem csökken vagy nem oldódik meg akkor beszélünk a lehetőségekről.Ha nem fogy hanem fejlődik ne aggódj.Talán a hozzátáplálásos időszakban elmúlik vagy legalábbis nagyrészben csökken.Nekünk a hozzátáplálás meghozta a várt eredményt :)
2012. szept. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! 4-es vagyok. Én a helyedben akkor hagynám, ha normálisan hízik, mert azt is kell tudnod, hogy valakinél megfogja a székletet, valakinek meg hasmenést okozz. A nagylányom bogyosat kakilt tőle, a kicsinek adtam párszor mert lekezdett bukni, na ő meg bokáig kaklita magát.
2012. szept. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!