Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Igaz hogy a sportolás rontja...

Igaz hogy a sportolás rontja a tej minőségét, csökkenti a tej termelését? Tapasztalt valaki hasonlókat?

Figyelt kérdés

2016. márc. 6. 03:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem hajtja túl magàt az anyuka,akkor nyugodtan sportolhat.2 dologra kell figyelni.Hogy ne legyen izomláz,és a folyadékot bőven pótolni kell.
2016. márc. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nalam nem rontotta. 6 hetes kortol kezdtem a tornat es egy eves koraig szoptattam a lanyom. szerintem itt is csak a mertek a lenyeg: keves tornaval inditani es hetrol hetre fokozatosan emelni a gyakorlatsort, es amikor mar 30-40 perces a tornad, annal hosszabban szerintem szuksegtelen hajtani magad. a torna legyen intenziv, rovid es minden masnap csinald becsulettel. ennek sokkal nagyobb ertelme van, mint hogy heti egyser 2 oraig kinzod magad ;) az egyenletes rendszeres torna szerintem nem befolyasolja sem a mennyiseget sem az izet (viszont a szenhidrat csokkentestol en pl majdnem elapadtam) szoval arra figyelj hogy ha tornazol mellette egyel rendesen mert a tejhez szukseg van a boseges taplalkozasra.
2016. márc. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem. Az izomlázról is annyit, hogy 4 hónapja cipelem a babám napi 12-15 órákat, mert iszonyatosan fájt a hasa, volt, hogy nagyon minimálisakat aludtunk, hónapok óta izomlázam van, de a tejen semmit nem változtatott. Szerintem ez nem ettől függ. Extrém esetben el tudom képzelni, pl. koplalás és fegyencedzés, de gondolom egy átlagos anyuka nem ilyesmire gondol sport alatt.
2016. márc. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2016. márc. 6. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!