Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aventt elektromos, vagy...

Aventt elektromos, vagy Lansinoh dupla elekrtomos mellszívó tapasztalatok? Melyik lehet a jobb?

Figyelt kérdés

Hamarosan megszületik a harmadik babám. Elöljáróban annyit, hogy 2010-ben született az első lányom, vele, és a második gyerekkel is viszonylag sok tejem volt, az elsővel 11 hónapig, a másodikkal 8 hónapig volt. Már a legelején anno megvettem az avent kézi mellszívóját, mely kiváló szolgálatot tett, kiszolgálta a két gyereket, és egy két alkatrész cserével most is azt fogom használni. Az első lányom 5 hónaposan le akarta magát választani, nem kellett neki ciciből, így 11 hónapos koráig elég sokat fejtem még neki, cumisüvegből szépen elfogadta. A másodiknál ugyanez ismétlődött, csak ő már 2,5 hónapos korától nem volt hajlandó szopizni, de cumisüvegből szintén ivott. Rengeteget nyűttem a kis kézi szívót, de nagyon jól szuperált, kivéve, hogy a kezem tönkrement. Ezért döntöttem most úgy, hogy beszerzek egy elektromosat is hasonló esetre.

Kérdésem lenne, hogy melyik lehet a jobb? Kaptam kölcsön kb egy hétre anno egy avent isis iq uno gépet, ami motoros de ugye kézi szívó is lehet, de annyira gyenge volt, hogy ha tudtam is fejni vele, tovább tartott mint kézi hajtással. Szóval az aventtől ezért félek kicsit. Nézegettem az összes fellelhető videót a két szívóról, nekem úgy tűnt, hogy a lansinoh dupla szívója viszonylag gyorsan és erősen tud szívni, videó alapján jobbnak tűnt az aventnél. És persze nem hátrány, hogy dupla. Van valakinek bármelyikkel is tapasztalata amit megosztana velem? Egyenlőre a lansinoh felé hajlok.


2016. márc. 9. 08:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Az Avent nagyon gyenge, nagyon hamar ment a kukába. A másikat nem ismerem. Nekünk a medela swing vált be legjobban.
2016. márc. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!