Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Melyik a legjobb mellszívó?...

Melyik a legjobb mellszívó? Kinek melyik vált be? Kézi vagy elektromos?

Figyelt kérdés

2015. aug. 20. 16:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Avent kézi.
2015. aug. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Avent kézivel kezdtem. A kórházban még ok volt, de amikor gyakran kellett használni eléggé elfáradtam mire egy nagyobb mennyiséget produkáltam. Ezért befektettem a legújabb Avent Natural elektromosba. Nem volt olcsó, de megérte. Pláne amikor a fiam 3 hónaposan teljesen feladta a szopizást. Még 3 hónapot fenntartotta a tejtermelést az elektromos. Pedig a védőnő azt mondta, hogy így tuti elapad 1 hét alatt.
2015. aug. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Avent kèzi
2015. aug. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mam kézivel kezdtem, de kb 3 hét után már leszakadt a kezem, így vettünk egy elektromos Madelát, azt nagyon szerettem.
2015. aug. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Avent kézi
2015. aug. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Lansinoh kézi.

Először avent kézim volt mert sokan ajánlották, nem igazán jött be, utána adott kölcsön a testvérem egy lansinohot, azóta én is beruháztam egyre :)

A medela harmony-t is sokan szeretik még.

2015. aug. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Avent kézi. Pillanatok alatt lefejtem 2-3 dl-t vele.
2015. aug. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi kínából rendeltünk egy Novi xb-8615 tipusú mellszívót és bevált. Ráadásul alig 15.000 forint. Megtartjuk a második és harmadik gyerekhez is. Szerintem akkor érdemes megvenni, ha nem csak néhány hónapig tervezed használni. Ha csak pár hónapra kell, akkor bérelni olcsóbb.
2015. aug. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Nekem sajnos nem telik ilyen aventre ezért WC pumpát használok. El sem hinnéd. Mennyire jó.
2015. aug. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!