Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes kismama vagyok de...

15 hetes kismama vagyok de csak egy kicsi dudor látszik a hasamalján! Molett testalkatú vagyok, a hasam mindíg is nagy volt! Mikor fog látszani a terhes hasam vagy egyáltalán fog látszani?

Figyelt kérdés

2016. márc. 8. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Teljesen egyénfüggő. Én vékony vagyok, de nekem is csak 22 hetes korom körül kezdett igazán nőni. Akik nem tudtak róla, olyan 26-27 hetesen kezdtek el rákérdezni. Ha van rajtad felesleg, lehet h még később tűnik fel. Valamennyit amúgy biztos nőni fog, de nem mindenkinek egyformán, nekem pl. 33 hetesen elég kicsi máshoz képest.
2016. márc. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
En 170cm magas vagyok es 56 kg. Ikrekkel voltam terhes es a 16. heten is alig latszott vmi a hasamon. Majd a 20 het kornyeken kezd el gyorsabb iramban nonni a hasad, addig meg ne aggodj ;)
2016. márc. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok duci a 23. héttől kezdett igazán nőni a hasam.
2016. márc. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

En is 15 hetes vagyok.

170 Cm 52-53 kg.

Vékonyka,de nekem sem latszik meg. Csak a puffadas. Napközben nagyon. Reggelre épphogy van ott valami :)

Nyugi nőni fog :)

2016. márc. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53 kgal kezdtem 2kgot hiztam most vagyok a 16hetben nekem mar nagyon latszik pedig első baba. Teljesen egyen függő 20ik hétig kar aggódni , bar én is nagyon akartam h hamar noljon es meg is nott. Ha nagyon akarom mutogatni feszes felsőt veszek fel es has fele masnit kötök igy 100% h mindenkinek feltűnik 😁😉 boldog babavárást mindenkinek ;)
2016. márc. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
165cm 70kg al estem teherbe.20hetesen màr akkora pocakom volt h. mindenki azthitte most fogok szűlni vagy ikreket várok de csak egy baba volt.
2016. márc. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. márc. 9. 16:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Kolléganőm is molett. 23 hetes terhesen még nem igazán volt rajta észrevehető. Rosszul is esett neki, hogy senki sem veszi észre. Később, olyan 29. hét felé már látszott rajta, hogy valami van, de olyan igazi kismamás formája sosem lett.
2016. márc. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!