Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Elkaptam ezt a vírust (hányás-...

Elkaptam ezt a vírust (hányás-hasmenés). Lement rólam egy nap alatt 3 kiló, meg tejcsi sincs annyi, mint szokott. Írtak fel tápszert a babának, de nem fogadja el, mit csináljak?

Figyelt kérdés
4 hónapos a kisfiam.Próbáltuk cumisüvegből(eddig még ilyet se látott),kanállal-kiköpködte.A súlya se nőtt,ugyanannyi,mint egy hete.Nem lesz így baja?Ha nagyon éhes lenne megenné a tápszert,ugye?
2010. ápr. 3. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is elkaptam ezt a betegséget, kb 4-5 nap alatt állt vissza a tejcsi mennyisége, elég sokszor mellre tettem a kicsimet. Az én lányom se fogadja el a tápszer, meg a cumisüveget se.

A gyerekorvosunk szerint, ha nagyon éhes lenne, megenné.

2010. ápr. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Akkor tuti nem olyan nagyon éhes,ha nem fogadja el.Vidáman játszik,csak szoptatás közben látom,hogy enne még.Már jobban vagyok,igyekszem enni,inni,csak még nem bírok annyit.Remélem visszajön a tejcsi is!
2010. ápr. 3. 12:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Pár hete estem át én is ezen, 5 napig nem bírtam enni semmit szinte!! Csak erőltettem az ivást magamba de a 4.nap estéjére szinte alig volt már tejem. Csak annyi volt a különbség, hogy az én lányom éhes is volt és üvöltött:((

Forralt lehűtött enyhén cukros vizet adtam neki kiskanálból.Hogy nehogy kiszáradjon.

(ő se evett még anyatejen kívül semmi mást és se cumisüveget nem használtunk még se kanalat) megivott belőle kb.50ml-t majd elaludt egy 3 órára, én is gyorsan lefeküdtem vele aludni(este kor) és mire felkelt már lett vmennyi tejem.Aztán másnap már tudtam enni és onnantól visszajött a tej.

2010. ápr. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!