Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ki milyen cumit ajánl? Melyik...

Ki milyen cumit ajánl? Melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
Első gyerek lesz. Tudom sokan a cumi ellen vannak, de mégis hogy legyen itthon , melyik lenne a legidealisabb cumi egy csecsemőnek?
2016. márc. 17. 22:59
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
A kisfiamnak a sima babydreames jött be, 6 hónapos korig semmi mást nem fogadott el. Utána Mammosat adtunk neki, azonnal eldobta a régit. Neki az nagyon bevált. Nem biztos hogy a legelsőt el fogja fogadni, szép lista van márka ügyileg, lehet hogy végig kell menni és sok fajtát ki kell majd próbálnotok. :)
2016. márc. 18. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Mam start vált be, mellette szoptattam 19 hónapig, nem okozott gondot benne, de a hasfájós időszakban nagyon kellett.
2016. márc. 18. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Avent,tommi tippe.
2016. márc. 18. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

MAM start, aztán a MAM éjszakai világítós cumija 6 hótól.

A nagyobbik fiam 2 éves, még most is azzal alszik el, nézegeti, fogdossa, de már érdekesebb, hogy világít, mint maga a cumizás vele. A kicsi is szereti hasonlóan, szerintem egy nagyon jó cumi formában is, levegőzik is, klassz mintái is vannak. Pl. a kék fehér csíkos motorosat és az asztronautásat nagyon szerettem. A kicsi meg egy igazi macis baba volt, vicces volt a fehér pandamacis cumival :)

2016. márc. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Tommee Tipee és Avent volt otthon (egyiket a várandós csomaghoz, másikat a Femibionhoz adták tavaly), ebből a Tommee lett a nyerő.

Vettem még MAM start és babylove cumit, nem váltak be.


Utólag megfigyelve, minél dundibb, minél mellbimbószerűbb volt a cumi, annál inkább bejött neki.

2016. márc. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

tommee tippee-t vettünk, illetve volt a felicitasos csomagban a legkisebb mam cumi. ez utóbbi nagyon jó!


a TT-ről leszokott gyorsan, mert azt nem volt mindegy, hogy kapja be. Mam cumink volt későbbiekben (fluoreszkálós, hogy megtaláljuk a sötétben), illetve déem és m.üller sajátmárkásak (ezek kb egyformák).

a.vent nagyon nem jött be, kicsi a cumi része.

2016. márc. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

6,

nem kevered valamivel?

Az avent nagy cumijú, a TT pedig (1 kivétellel, de az nem újszülöttnek van) szimmetrikus, azaz tök mindegy hogy hogy kapja be.

Dm, Mam pedig elkeskenyített, pici cumi.

2016. márc. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

nem keverem, ez 5 éve volt. a TT az ez: [link]

az avent pedig vmi ilyesmi volt: [link]


sokkal kisebb a feje, mint a mam-nak vagy a sajátmárkásoknak.

2016. márc. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Egyszerű 0-6 hónapig-os Avent cumit használunk. Csak ezt volt hajlandó bevenni a szájába (a többitől szinte hányt) Azóta próbáltunk már sok fajtát de egyikse kellett neki. Egyébként én is szoptattam 6 hós korágig gond nélkül :)
2016. márc. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

8,

ha lesz időm, csinálok neked egy fotót. Sokkal kisebb a (mai) dm, mam, mint ez az avent vagy a tommee.

2016. márc. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!