Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szilikon cicivel lehet majd...

Szilikon cicivel lehet majd szoptatni?

Figyelt kérdés
Mielőtt bárki nekem esne, 40 éves vagyok, 2 gyönyörű 12-15 éves fiúk anyukája! Az Ő szoptatásuk alatt nagyon tönkre ment a cicim, ezért döntöttem 6 évvel ezelőtt a plasztika mellett! Felvarrták, és szilikont tettek bele, félig izom alá! T-be vagyok vágva, meg bimbó körül!
2016. márc. 18. 14:25
 1/4 A kérdező kommentje:
jaj az le maradt, halványan, de pozitív lett a tesztem, aminek nagyon örülünk! Ezért kérdezem, hogy lehet e szoptatni szilikon cicivel!
2016. márc. 18. 14:27
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Elvileg ezt az orvos elmondta. Ha nem, akkor őt hívd fel. Az implantátum miatt lehet, de hogy a felvarrás érintette-e a mirigyállományt, arra a sebészed tud válaszolni.
2016. márc. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
35%

Meg kérdezte anno a doki,hogy lesz-e még,gyerek,szeretnél-e szoptatni.

Mivel bimbó körül vágtak,plusz felvarrás tuti sérült a mirigyállomány így nem biztos,doki megmondja.De ha nem tudsz szoptatni akkor nem tudsz,akkor kap tápszert.

2016. márc. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kérdezte, de azt mondtam, nem, nem lesz több baba! Most még is úgy döntöttünk jó lenne egy kislány, a két fiú után! De ha kisfiú lesz az sem baj, egészséges legyen, ha meg nem tudok szoptatni, ( bár a doki annak idején mikor vizsgálta a műtét után, nyomkodta a bimbót is és mintha azt mondta volna, talán még fog tudni szoptatni! ) Azért is írtam ide, hátha van valaki, akinek szintén volt felvarrása, + implant, és még is tudott szoptatni!Azért köszi :-)
2016. márc. 18. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!