Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szilikon cicivel tényleg...

Szilikon cicivel tényleg ugyanúgy lehet szoptatni? No és milyen lesz a szülés (szoptatás) után? Mert az is megnől a terhesség és a szoptatás alatt ugyebár.Utánna az is meg fog lógni valamennyire.Fél éves a fiam és szeretném megcsináltatni.

Figyelt kérdés
Viszont pár év múlva valószínű szeretnénk mégegy babát.Várnám a tapasztalatotokat!Nem szeretnék várni a megcsináltatásával még éveket,viszont mostanában szülni sem szeretnék még.
2008. okt. 29. 10:42
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem praktikusabb akkor megcsináltatni,amikor le van tudva az egész szülés szoptatás.Nekem is nagyon megereszkedett,és ha a következő gyerek után is így járék,akkor úgy érezném feleslegesen dobtam ki a pénzt.Persze,ha anyagilag megengedhettek két műtétet az más.

Egyébként tényleg ugyanúgy lehet szoptatni,mert a szilikon behelyezésénél a tejtermelő mirigyeket nem piszkálják meg.

2008. okt. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!