Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szabad szoptatni, ha durva...

Szabad szoptatni, ha durva mergezest kaptam? (Hányás, hasmenés, rosszullét )

Figyelt kérdés
Atjutnak a toxinok az anyatejbe?
2016. márc. 19. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szabad. De hívd fel a gyerekügyeletet, vagy a kórházat, ott megmondják.
2016. márc. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ibclc laktációs tanácsadót hívj fel, ő tudnak ebben kometensen segíteni. Arra nagyon kicsi az esély hogy az ügyeleten értenek hozzá, inkább rutinból letiltanának a szoptatásról, miközben erre nagyon kevés esetben van szükség.

jobbulást

2016. márc. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2016. márc. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy mergezest ? Milyen mergezest ? Permetszer, gyogyszer, vegyszer ?

Ez esetben ertelemszeruen nem lehet szoptatni.

Viszont ha etelmergezes , akkor nyugodtan lehet.

Kicsit tobb info kellene.

2016. márc. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Etelmergezesrol (hal) van szó. Ez esetben akkor a mérgező anyagok (toxinok) nem jutnak az anyatejbe?

Próbáltam hívni az ibclc-t, eddig sikertelenül :(

Az ügyeleten azt mondták, hogy tápszer, de gondolom, biztos, ami biztos alapon. ..

Van még a fagyasztoban egy etetesre való anyatejem, de az hamar elfogy.

2016. márc. 19. 14:21
 6/8 anonim ***** válasza:

En fertozo osztalyon dolgoztam, az biztos, hogy pl. szalmonellaval lehet szoptatni, sot kell is ! De, hogy ezzel, hat nem vagyok benne szaz szazalekban biztos.

Az ugyeleten nem ertenek az ilyenhez, johogy azt mondjak, hogy tapszer.

En is szoptatasi tanacsadot probalnek, szerintem tobb szamot is talalsz!

2016. márc. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok.

Itt rengeteg telefonszam van !


[link]

2016. márc. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sikerult oket elerni! Azt mondtak, hogy az a bakterium vagy virus, amit ilyenkor megkap a felnott szervezete, az az anyatejjel nem jut at a baba szervezetebe, hanem ellenanyagkent kapja meg, igy meg vedi is. Ugyanez ervenyes magas laznal is. Tehat szabad, sot kell is folytatni a szoptatast! :)))))) Ennek nagyon orulok!!!

Koszonom meg egyszer a kontaktot!

Minden jot nektek!

2016. márc. 19. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!