Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akkor is megereszkedik a...

Akkor is megereszkedik a mell, ha nem fogok szoptatni?

Figyelt kérdés
2016. márc. 27. 14:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem a szoptatas miatt ereszkedett meg. Nott a mellem terhesseg alatt, aztan belovelt a tej, sajnos csak egy honapig tudtam szoptatni, minimalis mennyisegeket, megis megereszkedett kicsit.
2016. márc. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, de nem lehet kizárni. Ha szervi okok miatt nem tudsz szoptatni, vagy nem termelődik tej valamiért (mondjuk ez elég ritka), akkor nem fog megereszkedni. De ha amúgy lesz tejed, csak valamiért mégsem szoptatsz, akkor már ennyitől is megereszkedhet, hiába, hogy hamar elapad. Mondjuk nem biztos, és kicsi rá az esély, de azért megtörténhet.
2016. márc. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Kedves első! Megkérdezhetem,hogy honnan tudod,hogy nem a szoptatástól ereszkedett meg?
2016. márc. 27. 15:39
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmit nem változott. 3 hónapig szoptattam. Ugyan olyan mint volt. Bár nincs nagy mellem.
2016. márc. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez kiszámíthatatlan. Attól is megereszkedhet, hogy terhesség alatt nő a melled, és utána beindul a tejtermelés. Én három gyereket szoptattam, mindegyiket 10-11 hónapig, mégsem ereszkedett meg a mellem.
2016. márc. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha hajlamos vagy rá, akkor igen.

A terhesség alatt is nő, teltebb lesz, és megrepedhet a bőröd is.


Van aki négy gyereket szoptatott egy-egy évig, mégis szép a melle.


A hízás-fogyás többet árt neki! Ezért is érdemes figyelni a súlyodra.

2016. márc. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Azert gondolom, mert nem magatol a szoptatastol lett ilyen, mivel az keves ideig tartott, es nem volt kielegito mennyisegu tej.

Attol lett, h belovelt a tej, es a terhesseg alatt is nott a mellmeretem. Tehat nem a folyamat teszi tonkre, h szoptatsz, hanem a novekedes, csokkenes. Kinyult a bor, es ezt igy buktam, akkor legalabb tudtam volna szoptatni, de ez sem jott ossze.

Egyebkent nagyon sok mulik azon, h nalunk a korhazban tapszereztek a gyerekeket, es a fiam azonnal rajott, h mennyive kenyelmesebb a cumisuveg. Mikor olyan cumit vettem, ami a cicihez hasonlo elven mukodik, szinten csak merges lett, duhongott. Aztan egy lelki megrazkodtatastol egyik delutan mar semmit sem tudtam fejni, probalkoztam visszahozni, de semmi. Igy azt mondom, h sajnalom a melleimet, a nagy semmi miatt mentek tonkre. :(

2016. márc. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Hát akkor lehet,hogy megereszkedik mert a fiunkat 1,5 hós koráig bírtam szoptatni,utána elfogyott a tejem és mégis azok a tényleg nagyon kicsi melleimet 2x keresztül lehetett volna tekerni a nyakamon kb.


3 éve megcsináltattam,most sincs nagy,nem Annácska mellméret volt a cél,csak h álljon valahogy. De mivel az elsőnél is nagyon belövelt (kis cicimből akkora lett mint a fejem:D) ,így gondolom most is majd.


Viszont ha eszek tejapasztó gyógyszert,akkor nem indulna meg?

2016. márc. 27. 18:29
 9/14 anonim ***** válasza:
A biológia ellen nem sok mindent tudsz tenni.
2016. márc. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
49%

A dokimat kerdeztem errol, azt mondta, ha no terhesseg alatt, akkor igen, de nem annyira, mintha ugyanaza a szemely 2 evig szoptat. Biztos olyan is van, akinek utana is gyonyoru marad.


En gyogyszer miatt nem szoptatok, elapasztottak a tejem a korhazban, nem nott semmit terhesseg alatt, nem is volt elotejem se. Ugyanolyanok most, mint terhesseg elott voltak. Optikailag szebbek, mert a hasam ugye lapos.


3 hetes a baba

2016. márc. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!