Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Meddig szooptattátok a gyermek...

Meddig szooptattátok a gyermekeiteket? Nagyon megereszkedik ilyenkor a mell?

Figyelt kérdés
2010. jún. 30. 13:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
8 hónapig és nem lett nagyon gáz a mellem,pedig nem kicsi amugy sem.Kiváncsi vagyok a második után milyen lesz.
2010. jún. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%

A mell nagyon kicsi mértékben még akkor is megereszkedik, ha nem szoptatsz. Én is így jártam.Állítólag a hormonok miatt van.


A rokonaimról tudom, hogy nagyon- nagyon megereszkedett a mellük! Aztán a férjüknek meg nem tetszett!

2010. jún. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
18 hónapig. Elötte is kerek melleim voltak és talán ha egy fél centit ereszkedtek meg ... sose fejtem nem nyúztam őket . inkább zuhanyzok és utánna bekenem krémmel ha mozgok mindig van rajtam kényelmes melltartó talán ennyi a titok - vagy a gének.-
2010. jún. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
A mell igazából nem a szoptatástól ereszkedik/ereszkedhet meg,hanem a terhességtől.A hirtelen méretváltozástól,és a hormonoktól.De gondolom némi genetika is befolyásolja.20 hónapig szoptattam kisfiam és egyenlőre nem ereszkedett meg,most 20h.kismama vagyok ,majd meglátjuk mit hoz a jövő!Én mondjuk soha nem voltam elégedett a mellem formájával....
2010. jún. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%

Az első gyermek után is egész szépek maradtak a melleim, őt 14 hónapig szoptattam. És valóban, nem a szoptatás miatt esznek lógósak a mellek, hanem a terhesség alatti változásoktól!

A második gyermekem szoptatom 18 hónapja, s szörnyű a látvány. A férjem elfogad ilyennek, nekem nagyon nem tetszik. Még beletelik egy időbe, míg elfogadom ilyennek magam.

2010. jún. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Elsőt (10 éves) 21 hónapig, a második 16 hónapos lesz és még szopik.

Ezekhez képest(meg hogy 38 éves vagyok) szerintem csak egy kicsit lóg.

De egy mellfelvarró műtétet azért ne utasítanék el:-))

2010. jún. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én 1 hétig se szoptattam és mégis lóg a mellem. Sajnos ez nincs összefüggésben a szoptatás időtartamával.
2010. jún. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
4 gyereket szoptattam,összesen 7 évig.(Szünet nélkül.)Amikor befejeztem,elég csúnya volt,nem is a megereszkedés miatt-nem volt túl nagy mellem-,inkább attól,h olyan üres lett.Beletörődtem,h ez az ára.Aztán pár hónapja azt vettem észre,h kezd visszatelni-nem tudom hogy írjam-,és már nem olyan lapos.Persze biztosan nem lesz olyan mint volt,de így már nem olyan csúnya.
2010. jún. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A 4. babámat szoptatom már 22 hónapja. A nagyok 2 éves koruk körül hagyták el a szopizást. A melleimnek csak jót tett a szoptatás. Kb. 2 mérettel lettek nagyobbak, mint a szülések előtt és nem is lógnak (régen kicsik voltak!). A 2. és a 3. babámmal annyi tejem volt, hogy el is adtam belőle! Egyébként genetika kérdése, hogy kinek fognak lógni és kinek nem.. ismerek jó néhány fiatal nőt, akiknek jócskán lógnak a mellei és még gyerekeik sincsenek vagy ha van is gyerekük,nem szoptattak...
2010. jún. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
3 hónapig szoptattam, és majdnem a hasamig lelóg a mellem :P
2010. jún. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!